Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves otthon levő Anyukák,...

Kedves otthon levő Anyukák, Kismamák! Gondolom elég sokan néztük. Hogy tetszett tegnap Kate menyasszonyi ruhája?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett. A ruha és a menyasszony is. Drukkolok, hogy boldog hercegnő váljon belőle.
2011. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont a bevonulását láttam, meg később a csókot az erkélyen.

Szerintem mindketten nagyon szépek, a ruha is gyönyörű volt, én remélem, hogy boldogok lesznek!!!! Vilmos sokkal különb pasi az apjánál, úgyhogy van rá esély :)

2011. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Gyönyörű volt a ruha, és a menyasszony, de ez a Vilmos ritka ronda pasi szerintem...
2011. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A ruha gyönyörű volt, de szegény Vilike...
2011. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát Kate határozottan nagyon szép volt,de a ruha lehetett volna szerintem egy kicsit "hercegnősebb".Nekem az túl egyszerű volt....

Vilmos szerencsés,hogy egy ilyen csinos lányt fogott magának :)

2011. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Pont ezt gondolom amit az előző írt. A menyasszony nagyon szép volt, de nekem a ruha nem tetszett. Én is hercegnősebbet vártam. Ha nem lett volna rajta az a nagy uszály, olyan lett volna, mint egy egyszerű nyári ruha.
2011. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszett a ruha, de azon kívül minden nagyon jó és szép volt és megkönnyeztem az egészet. Vilmos herceg imázsát pedig nem a szépsége, hanem a rangja adja. Ismeritek: ha rövid a botod, toldd meg egy hosszú lépéssel.
2011. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát azt megértem, hogy a kifinomult Grace Kelly- féle menyasszonyi ruhát szerették volna megjeleníteni (szinte kisértetiesen hasonló hozzá), de én valahogy kicsit előnyösebbre terveztem volna a tervezők helyében. Annyi pénzért... Az a mellrész nekem nagyon nem jött be. Sokkal jobban tetszett a huga ruhája!

A herceg meg szőke!:) Régebben szerintem tök helyes volt, de valahogy nagyon megváltozott a karaktere a kopaszodással, de ettől még lehetnek nagyon boldogok! Remélhetőleg nem ismétli a sors saját magát, és sokkal kiegyensúlyozottabb, erősebb lesz, mint Dianaék házassága!:)

2011. ápr. 30. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Itt vagyok ellenpéldának:D,nekem van valami abban a pasiban...mondjuk apénztárzája sem utolsó:D,de nekem a pasi bejön valamiért!
2011. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyönyörű volt a ruha és veszett csinos volt a menyasszony benne! Minden részlete tökéletes volt.
2011. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!