Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal szeretnénk megnézni...

A párommal szeretnénk megnézni a Thor c. filmet viszont lehet, hogy vannak benne erős (ebb) hanghatások. árthat ez vmit a babámnak?

Figyelt kérdés

Már legalább 1 éve nem voltunk moziban, szeretnénk elmenni de félek, hogy ha meglehetősen hangos effektek lesznek a filmben az zavarni fogja a babát, ki mit tanácsol?

23 hetes kismama


2011. ápr. 28. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
en koncerten voltam,es megint megyek juniusba,szoval....doki irta,hogy nem gond
2011. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megnéztük, túléltük! :) A nagyon hangos jeleneteknél egyet-kettőt rúgott de nem volt vészes, de nagyon féltettem szegénykét! Úgy voltam vele, hogy ha érzem, hogy Neki nagyon nem jó akkor kijövök. De szerintem ahhoz képest jól tűrte! :) De az tény, hogy még az én fülemnek is rettenetesen hangos volt...Szegénykével többet így amíg pocakban van nem ülök be moziba!
2011. ápr. 29. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!