Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal szeretnénk megnézni...

A párommal szeretnénk megnézni a Thor c. filmet viszont lehet, hogy vannak benne erős (ebb) hanghatások. árthat ez vmit a babámnak?

Figyelt kérdés

Már legalább 1 éve nem voltunk moziban, szeretnénk elmenni de félek, hogy ha meglehetősen hangos effektek lesznek a filmben az zavarni fogja a babát, ki mit tanácsol?

23 hetes kismama


2011. ápr. 28. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, én is voltam!
2011. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak ez inkább ilyen tipikus lövöldözős, robbantgatós, harcos film...azt hiszem :) Ezért aggódom!
2011. ápr. 28. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi a Transformerst néztük meg! :)

Első voltam

2011. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És nem volt nyugtalan a babád? Nem mocorgott erősebben annál mint ahogyan általában szokott?
2011. ápr. 28. 15:49
 5/12 anonim ***** válasza:
én 32 hetesen fociversenyen voltam, amit csarnokban tartottak. ott sem épp "lábujjhegyen" szurkoltak, de semmi baja nem lett a kislányomnak.
2011. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze éreztem időnként erősebb rúgásokat, de azt hiszem csak bemagyaráztam hogy zavarja a hang! Én is ettől paráztam egész film alatt de nem kellett volna! 23 hetesen simán mehetsz, 30 fölött már nem mennék...
2011. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

23 hetesen még talán elmennék.

Baja persze a babának nem lesz , de én magam nem bírtam. kb 30 hetes voltam amikor a párom halikoptert vezetni ment és elkísértem a reptérre és kb 100m-re a géptöl képet csináltam, majdnem kiugrott a baba hasamból, szegény nagyon rugdosott.

A moziban az volt a bajom hogy rezgett a hasam és nagyon kényelmetlen volt, a gyerek meg ezerrel rugott, érezni lehetett hogy neki túl hangos, vagy a rezgések voltak kényelmetlenek.

2011. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Baja biztos nem lesz tőle... De, én annak idején az Avatart néztem 3d-ben 28 hetesen, és annyira nyugtalanul mocorgott... valahogy úgy éreztem, hogy nem esik jól neki, inkább kijöttem. Persze lehet hogy csak véletlen volt, hogy pont akkor indult be, de inkább nem "kínoztam"
2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én anno 36 hetesen néztem meg éjszakai előadáson az Alien-t. :-)

Nem zavarta. :-)

2011. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anno a barátnőmmel a DaVinci-kódot néztük a moziban, amikor kb. 30 hetes volt. A pocaklakója nagyon nem díjazta a hanghatásokat. A hangos zajokra születése után is mindig összerezdült. Persze simán lehet, hogy ez nem ettől van, de ő erre fogta.

Én most 22 hetes vagyok és már nem mennék ilyen jellegű filmekre.

2011. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!