Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti mikor kezdtetek...

Kismamik, Ti mikor kezdtetek el vitaminokat szedni?

Figyelt kérdés

A teherbeesés előtt szedtétek már (és ha igen mennyivel előtte?) vagy csak mikor már kiderült, hogy baba van a pocakban? És még ha megkérdezhetem, mit vagy miket és miből mennyit szedtek/szedtetek?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. ápr. 28. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én másfél hónappal a pozitív teszt előtt kezdtem szedni, tehát nem sokra rá, hogy elterveztük, hogy Babát szeretnénk. Elevittel kezdtem, aztán áttértem a Ladeevitre, naponta egyet szedtem, kb a 16-17 hétig, azóta pedig három naponta egy. Az első 12 hétben folsavat is szedtem a vitamin mellé.
2011. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt egy hónapig az elevitet szedtem aztán kiderült hogy jön a baba akkor a nőgyószámom elmagyarázta hogy az elevit miért nem jó és el kezdtem szedni a femibion 400 ast a 12 hétig, utána pedig a ladyveet et szedtem végig. Az első 12 héten + folsavat szedtem.
2011. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amint elhataroztuk, hogy johet a baba. Nyilvan nem tudtuk, hogy mikor fog sikerulni.

Igy az elso gyereknel eltelt 3 honap vitaminszedessel baba nelkul. Szules utan nem hagytam abba, mert meg maradt harom honapnyi vitaminom.

Egy honapig nem szedtem, majd hirtelen felindulasbol ugy dontottunk, hogy johet a masodik gyermek is, ismet szedni kezdtem, kovetkezo honapban teherbe is estem.

2011. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mióta megtudtam h babát várok(akkor volt 5 hetes) a nőgyógyászom javaslatára femibion 800, magne B6 napi 1x és vas(Maltofer fol). A 13. héttől femibion 400, a 18. héttől a magne B6-ból napi 2x.


25 hetes km

2011. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Mindkét babánál a 12. hétig minden másnap Elevit. A kimaradó napokon folsav, és E- vitamin, plusz minden nap Magne- B. A 12. héttől a folsavat, és az E- vitamint váltotta a Maltofer fol. A magnézium pedig igény szerint keményedéseknél, de napi 3- nál nem több.

2011. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Doki javaslatára a tablettát már három hónappal a próbálkozás előtt letettem, hogy tisztuljon a szervezetem. Ezidő alatt már végig szedtem a Gravidát, hogy feltöltődjön a szervezetem. Végül egyéb okok miatt csak 2 hónappal később kezdtünk próbálkozni, de végig szedtem a vitamint. 4 hónap múlva sikerült a baba. Tehát terhesség előtt már 8 hónappal szedtem. Jelenleg is, 12 hetes vagyok. Úgy tervezem végig szedni fogom.
2011. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!