Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti mikor kezdtetek...

Kismamik, Ti mikor kezdtetek el vitaminokat szedni?

Figyelt kérdés

A teherbeesés előtt szedtétek már (és ha igen mennyivel előtte?) vagy csak mikor már kiderült, hogy baba van a pocakban? És még ha megkérdezhetem, mit vagy miket és miből mennyit szedtek/szedtetek?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. ápr. 28. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kb. 7-8 hetesen kezdtem el szedni az Elevitet. Mellé a védőnőm azt ajánlotta, hogy szedjek jódot is. Naponta egy szemet szedtem mindkettőből, kb. a 6. hónapig. Utána a jódot még szedtem végig, az Elevitet pedig kb. 3 naponta.

Kislányom a 41. héten született 3300 grammal. Ezt csak azért írom, mert nem lett nagy baba (sokan a vitaminokra fogják), ja és nem híztam sokat sem (9 kiló).

2011. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

missed ab után nem hagytam abba hanem szedtem tovább de + tesztig csak minden másnap.

+ teszt után a 14. hétig mindennap utánna vas egyiknap elevit másiknap


vasból : neo ferro folgammát

szülés után szoptatás végéig ugyanigy fogom szedni minden másnap.

2011. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ahogy megtudtam h terhes vagyok kn 7-8 hetesen minden nap utána kb 6 hónapig, utána minden másnap + vas én is neo ferrot, aztán szülés után mikor eszembe jut bekapok egyet egyet.... (szoptatok)
2011. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

terhesség előtt kezdtem el szedni, amikor megbeszéltük, hogy jöhet a következő baba. Ez pont félidőben volt, tegnap derült ki, hogy jön a baba! :o)

Femibion 800-at szedek naponta egyet!

2011. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én + teszt után kezdtem szedni, 10. hétig rendszeresen, Gravidával kezdtem, aztán LadeeVit-et szedtem, meg kiegészítőnek folsavat, 3mg-ot (folsav reggel, vitamin este). Előtte vasat kellett szednem, nem a baba miatt, sok vért vesztettem a missed ab műtét alatt... :( azóta a LadeeVit-et szedem, ahogy eszembe jut, de a fontos szerintem a kiegyensúlyozott egészséges táplálkozás, sok gyümölcs, zöldség, teljes kiőrlésű cuccok, blabla.. hisz úgyis tudod :)
2011. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is előtte kb. két hónappal elkezdtem. Folsav, e-vitamin, plusz egy vitamin koncentrátum. Most 6 hetes vagyok, az e-vitamint elhagytam, mert a dokim szerint bőven elég, ami a koncentrátumban van, helyette bejött a Magne B6!
2011. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10:51es, gratulálok!!!!!!!!! :D
2011. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok kedves 10.51.-es válaszoló!
2011. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Csatlakozom....:)

Gratulálok!! Boldog babavárást!!:-)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. ápr. 28. 10:58
 10/16 anonim ***** válasza:
10:51 -es vagyok! Nagyon szépen köszönöm! :o) Aranyosak vagytok!
2011. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!