Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok. A kislanyom...

27 hetes vagyok. A kislanyom meg mindig nem igazan aktiv. Vannak napok mikor mocorog, rugdolozik lanyosan. Tegnap csak 1-1 rugodt megnyugtatva engem hogy jol van. Normalis ez? Nektek is ilyen a babatok?

Figyelt kérdés
O eleg nyugis,sokat alszik.Nem rugja ki az oldalam vagy ilyesmi.
2009. márc. 6. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is 27 hetes vagyok, és nekünk is kislányunk lesz. Eddig a terhességem során kb. 2-3 nap volt amikor igazán belelendült, de amúgy napközbe szinte sose érzem. Este és reggel szokott mozgolódni, de van úgy hogy csak akkor ha odateszem a kezem. Szerintem amíg bejelentkezik minden nap nem kell aggódni, lehet ők ilyen kis nyugisak:)

Boldog Babavárást!

2009. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi!

Szerintem is ilyen nyugisak.Olyan edik hogy ha oda tesszuk a kezunket akkor jeleznek hogy jol vannak.Hat nem okosak?:-)Nekem is reggel es este "aktivabb" na es ha oldalra fordulok az agyon!Azt nem szereti!!!Remelem kint is ilyen nyugisak lesznek!!!!Tudsz aludni ejszaka?En nagyon jol alszom.Ha felkelek pisilni utana szoktam erezni mocorogni de vissza is alszok.

Minden jot neked!!!!!

2009. márc. 6. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

:)

Elég jól szoktam aludni én is, nekem ha oldalt fekszek elvan, de volt olyan hogy nagy dörömbölésre ébredtem mert már szinte hason feküdtem. Egyszer szoktam felkelni 4-5 körül, aztán még vissza tudok aludni.Lilikénk nagyon szégyenlős egyébként, eddig egyik 4D-uh se tudtuk megnézni jól az arcát, mindent maga elé húz (kezét-köldökzsinórt) és befordul...Nektek hogy fogják hívni? Ha gondolod írhatsz priviben is! Sok boldogságot kívánok!

2009. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt, nagyon keveset mozgott. Állandóan aggódtam, hogy biztos valami baja van, stb. De felesleges volt, mert mára már egy nagy és egészséges 4 hónapos kisfiú.
2009. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekunk Zoenak fogjak hivni a "kisasszonyt".A 4d-t nekunk vegig aludta.Nem volt hajlando felkellni meg mozdulni sem.Sok embertol hallottam mar hogy ilyen nyugisak a babak.Csak annyira hihetetlen!Bar en is nyugis termeszetu vagyok.Sokat pihizek.Lehet hogy ram utot?:-)

Minden jot nektek!

2009. márc. 6. 13:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!