Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkokra olcsóbb...

Terhességi csíkokra olcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
Az orvos javasolt egy krémet, aminek 5ezer forint az ára. Én ezt nem tudom megvenni. Mit javasoltok?
2009. márc. 6. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, igaz én szülés után kezdet el használni a dm-s krémet meg olajat, de nekem sokat halványodtak azóta. ezek nem túl drágák, szerintem, érdemes megnézni...
2009. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nagyrészt hajlam kérdése a dolog. kenegetéssel inkább csak enyhíteni lehet a dolgon. Nem muszáj ezt speciális erre való készítményekkel, bármilyen más kollagén tartalmú krém vagy testápoló jó lehet. Biztos van még a linken kívül szereplőn is hasonló termék, végig kell böngészni egy drogériában a választékot vagy megkérdezni az eladót.

2009. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A rossman saját termékei is nagyon jok.Sárga dobozban vannak egy terhes nő van rajtuk,van olaj és krém is.Babydrem?azt hiszem ez a neve.Végig ezt használtam a barátnőim is.Lehet csak szerencsénk volt,de nem vagyunk csikosak.Kb.olyan 700ft.
2009. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 6. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kakaóvaj.Gyógyszertárban kapsz.Elég kemény de hőre lágyul.
2009. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én Mollis masszázskrémet vettem(1L-1000FT),ami jó zsíros, rakok hozzá búzacsíra + mandulaolajat. Lehet jojobaolajat is,ezt gátmasszázsra is ajánlják. Nagyon sokáig elég lesz.
2009. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sima paraffin olajjal kentem a pocim,nagyon finom puha lett a bőröm tőle.
2009. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!