Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtok megelőzés céljából...

Használtok megelőzés céljából valamilyen krémet a terhességi csíkokra?

Figyelt kérdés

Én meg vettem a Milupát, de eléggé ragadós, meg zsíros. Vagy ennek ilyennek kell lennie?

21 hetes km


2010. okt. 6. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én babaolajat használtam és haszálok a mai napig minden zuhanyzás után. Semmi mást. Nem volt egyetlen egy terhességi csíkom sem. Nem tudom, ez mitől függ, alkat, genetika, vagy egyéb, de egy ismerősöm hiába kente magát mindenféle speciális kencével, tiszta csíkos lett a hasa, a dereka és a combja is. Üdv, 10 hónapos kisfiú anyukája
2010. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dm-es kismamáknak olajjal kenegetem. De nálam ez genetika, már most kezdenek megjelenni a csíkok. De azért próbálok tenni ellene, legalább a száraz bőrömet jobban tudom ápolni.
2010. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én babaolajjal kenem naponta kétszer, szerintem tökéletes, könnyen beszívódik és illatos. Szerintem kell használni valamit, hátha csökkenti az esélyt a csíkokra, bár biztosan a genetika meghatározó, de valamit tuti javít a helyzeten.
2010. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én is DM-es terméket(olajat)használok a terhességi csíkok ellen.Kimondottan kismamáknak valót.Remélem fog használni.Most 34 hetes vagyok.Eddig még nincs csíkom,de persze még lehet.

De ez persze genetikai kérdés is,hogy ki mennyire hajlamos a csikosodásra terhesség alatt.

2010. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!