Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem nem megy a reggelizes?

Csak nekem nem megy a reggelizes?

Figyelt kérdés
Miotta terhes vagyok mindenkitol azt hallom, hogy nagyon fontos a reggeli etkezes, de nem tok reggel mikor felkelek legyurni egy falatott se a torkomon, ha meg sikerul ennem akkor nagyon rosszul vagyok utana. Nem szoktam reggelizni sohase a terhesegem elott, felkeltem a kave volt az elso, zuhany es indultam munkaba. jah es meg a terhes vitamint ha a delelotti orakban veszemben tutti, hogy vissza jon. Mit javasoltok?
2009. márc. 6. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is az első 12 hétben ilyen voltam. Probálj mindenféleképpen reggelizni. Én ha kihánytam pótoltam, 10 órakor megint ettem. Ha a terhess vitamin is visszajön én azt javaslom vedd be délután az uzsonnával vagy a vacsival. Én mindig ebédután veszem be.Ha nagyon sokat hánysz szólj az orvosodnak lehet javasolja a magne B6-ot.

30 hetes kismama

2009. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Ha nem megy, ne eroltesd. En 1/2 8-ra viszem a paromat dolgozni, tehat akkor mar fent vagyok egy ideje, de az elso komolyabb etkezesem 10-kor van. Addig 1-2 muzliszelet vagy hasonlo. Es nem art a babambak sem mert 16 hetesen 17 hetes meretei vannak:-)
2009. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én se tudok. Igyál egy pohár tejet vagy teát. Esetleg joghurtot vagy gyümölcsöt. Hány hetes vagy?
2009. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem jó, de azért az sem jó, ha nem eszel. Próbálj olyan dolgot keresni, ami (viszonylag) jól esik. Egyszerre nem kell sokat enni, inkább gyakrabban pár falatot. Nekem volt hogy a ropi, cerbona szelet, keksz, volt hogy a piritós vált be.
2009. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!