Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A reggelizés vajon miért nem...

A reggelizés vajon miért nem megy a 2 éves fiamnál?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje elutasítja a reggelit. kb 7-kor kel, de csak max. 10 óra körül hajlandó "eszegetni".
2011. jan. 3. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

olvastam valahol, hogy kell idő, hogy felébredjen a gyomor is.

Én nem csinálok ügyet ebből, felcserélem a reggelit és tízórait (sajnos egyéb okból is muszáj)és reggel egy pohár tej, tea valami jó reggelt keksz félét adok és 9 órakor kapják a rendes reggelit.

2011. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem csinálok üget belőle, van amikor ezsik reggel, van, amikor nem.

Ha éhes, úgyis szól

2011. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyimek sem esznek rögtön.Egy pohár kakaó az igen de a reggeli az jóval ébredés után.Ez nem baj..
2011. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is legtöbbször a reggeli kb 5-6 kicsi falat, aztán már elutasítja. Mindig hagyok egy jó fél órát felkelés után, hogy "összeszedje" magát, de így is sokszor csak ennyi a reggeli.

2 éves szintén

2011. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bár nem válasz a kérdésre, de én annyival kiegészítve kérdezném, hogy nálunk (2.5 éves) mostanában minden étkezés olyan nehézkesen megy - rengetegszer kell noszogatni, hogy egyen már, odafigyeljen, ami a tányérjában van stb. sokszor annyira unom már minden étkezésnél ezt...

más gyerekre is jellemző ez??????

2011. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!