Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhessége alatt sokat...

Aki terhessége alatt sokat idegeskedett, egészséges babája született? Minden rendben?

Figyelt kérdés
25-hetes kismama
2009. márc. 5. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Teljesen egészséges volt!3350 g és 52 cm hosszú.10/10 apgár.Én olyan szinten voltam roncs,hogy bizony megfordult a fejemben nem szülök.De aztán lenyugtattam magam.Nem kérem senkitől,hogy elítéljen ez miatt ne is pontozzatok le ezért.Megvolt rá az okom!!!
2009. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 8 hetes terhes vagyok,de neha nekem is nyugtatnom kell magam,hogy ne idegeskedjek annyit.Baratnom is igy volt es 3 egeszseges gyereke van.Amennyire tudsz,legy nyugodt,pihenj,csinald azt ami meg boldoggabba tesz.
2009. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészséges lett. És gyönyörű! :)) Császár miatt 9/10-es Apgar, közel 3 kg, 53 cm. Mosolygós baba.
2009. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egészséges, 12 hónapos baba. Nagyon-nagyon eleven, nem tudom, ennek van-e koze a stresszhez:)Abbol pedig eléggé kijutott nekem (karambol, munka). Csak a vérnyomásom volt magas a vége felé, bár ez inkább a súlyom miatt, mert már akkor nem dolgoztam.

Nyugodt babavárást!

2009. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!