Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetesen más is görcsölget?

17hetesen más is görcsölget?

Figyelt kérdés
Vannak menszi szerű görcseim:( hol erősebben,hol gyengédebben,de szoktam görcsölgetni:(Más bajom egyébként nincs,se hányinger,meg más egyéb sem.
2009. márc. 5. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, sajnos én is görcsölgetek, meg szúrkálódik a hasam szinte mindenütt, mindig máshol, meg feszülést is érzek. Olyan ijesztő érzés. Amióta szedem a Magne b6-ot, azóta jobb, de ha elfelejtem bevenni egyből kezdi.

Remélem én is, hogy ez természetes.

17+6 napos kismami

2009. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sziasztok

en is pont igy vagyok, feszul, szur, gorcsol enyhen,mensi szeruen.remelem hogy ez teljesen normalis.picit felek, de ha nem vagyok ezzel egyedul akkor valoszinu hogy igy termeszetes.amugy nektek mar mocorog?ereztek mar valamit?es ha igen mit?

Udv.16+2 hetes

2009. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Semmi mocorgást nem érzek..:( Pedig úgy várom már. Hétfőn lesz UH, remélem minden oké lesz és nemsokára érezni fogom.
2009. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sziasztok.Én már érzem a picurkám:)buborékol,kicsiket rugdos,csiklandozza a pocim.Lehet azért is érzem mert vékonyabb testalkatú vagyok és keményen 50kg:)Ti hány kg-ok vagytok?Hol fogtok szülni?
2009. márc. 6. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én 170 cm, 62 kg jelenleg 59-ről indultam. Szolnokon szülök. Te?
2009. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pesten szülök a János kórházba.
2009. márc. 8. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!