Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17hetesen elmehetek uh-ra?

16-17hetesen elmehetek uh-ra?

Figyelt kérdés
Nem sztk-s dokihoz mennék. Utoljára a 12.héten voltam uh-n, meg szeretném tudni, hogy fiú lesz-e vagy lány. Tudom hogy van a 19.hét körül is uh, de addig nem birok várni. Aki esetleg volt a 16-17.hét körül uh-n az tudna mutatni képet a magzatról? Megtudták mondani a nemét?
2011. aug. 2. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ekkor megyek ugyanezért. :) Nekem már volt egy tipp 15 hetesen de nem biztosra mondta a dokim ezért megyek. Ilyenkor már tutira meg lehet állapítani csak kérdés, hogy megmutatja-e magát. Nem nagyon tud elbújni egyébként de sajna benne van a pakliban. Nekem az első gyereket megmondták 12 hetesen, hogy lány. Most állítólag fiú ezért nem hagy nyugodni. Meg kell tudnom! :)
2011. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

várd meg a genetikai uh-t és menj akkor babamozizni. ne bombázd a picit feleslegesen ultgahanggal :)


2 baba mamája-akinek már 12 hetesen meg tudták mondani fiú vagy lány-


ui: uh-n biztosan látszik,ha szétteszi a lábát.. lányoknál kis vonalakat látni,fiúknál meg egyértelmű a kuki :)

2011. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Genetikai azaz,18.heti UH-mondták,meg hogy kisfiú.4D-n, már 13.héten lehet látni a nemét,ha nem szégyenlős.
2011. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz menj el nyugodtan. Az uh-ból szinte alig érez valamit!
2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pont a 16-ik héten mentünk el 4D-s ultrahangra éppen azért mert türelmetlen voltam és tudni akartam ,hogy minden rendben van.

Nagyon boldogok voltunk,és meg tudtuk,hogy kislány meg genetikait is csináltak,kaptunk egy 30perces DVD-t meg 2 képet.

Így nézet ki a mi kis Emesénk akkor:


[link]


Üdv.24hetes kismami

2011. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Kedves kérdező, megtudtad a baba nemét?Én igen, most már biztos, hogy kisfiú.

2011. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, kislányom lesz :)
2011. aug. 12. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!