Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen bugyit hordtok? A...

Milyen bugyit hordtok? A régiek nem szorítanak?

Figyelt kérdés
20 hetesen a régiek már egyre kényelmetlenebbek. Az a baj, hogy az 1-2 számmal nagyobbaknak a fenekük is hatalmas, én meg elég vékonyka vagyok. A speciális kismamabugyi meg méregdrága.
2009. márc. 5. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elfelejtettem a régi bugyijaimat és vettem hagyományos rendes bugyikat. Persze nem nagyibugyikat. A kínaiban is lehet venni, én is ott vettem. Meg voltam elégedve.
2009. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nem volt kényelmes a tanga, vettem sima pamut franciabugyikat, meg néha hordok olyan nagymamás nagybugyit, bár azokat nem szeretem.
2009. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a tescoban vettem pamut bugyit 5db van egy csomagban 1000-1200 Ft.Nagyon kényelmesek.
2009. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elfelejtettem a tangát nőgyógyász tanácsára. Csak 100% pamutot hordok hagyományos bugyiból. Vannak nagyon kényelmesek is. Próbálkozz többfélével, csak rátalálsz a számodra megfelelőre.
2009. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordok tangát, amióta terhes vagyok. Arendesekból beszereztem pár pamutot. Időközben egy számmal nagyobbakat veszek, mert kényelmetlen, ha a hasam alját bármi is szorítja. Kórházba is javasolják a nagyobb méretet, hogy minél kényelmesebb legyen.
2009. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én is franciát hordtam
2009. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Lagoonosat,tiszta pamut,kényelmes,és jol néz ki!900ft ka egy darab,de vannak akciok,29hetes vagyok,még mindig nagyon kényelmes.L-eset vettem
2009. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy számmal nagyobb tanga bugyikat vettem,és semmi bajom nincs vele.Ami pamutból van ,nagyon kényelmes.
2009. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én kínaiban vettem pamut francia bugyikat 3-400Ft-ért.
2009. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!