Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen harisnyadrágot hordtok...

Milyen harisnyadrágot hordtok kismamaként?

Figyelt kérdés

Varrattam 4 db kötényruhát, nagyon szeretem őket, mert kényelmesek, de amiket eddig hordtam vastag-téli harisnyadrágok - na azok már szűkek derékban. Lehet kapni kimondottan kismama harisnyanadrágot? Vagy ti mit vesztek fel? Vegyek 2 számmal nagyobbat?

Most már vennem kellene vékonyabbakat, de nem tudom milyet válasszak? Felpróbálni meg nem lehet :-(


22 hkm egyre növő pocival :-)


2011. márc. 17. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet kapni, csak nagyon drága. állítható dereka van.

én is most készülök venni, mert arendesek már szorítanak(34 hetes vagyok)

bababoltokban lehet venni.

de én lehet, hogy inkább 2 számmal nagyobbat veszek a kínaiban, hogy olcsóbban jöjjek ki.

2011. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig nagybetétes 4-5 méretű harisnyát hordok és van olyan ahol elől is nagybetét van benne, ez kényelmesebb is!

Úgyis felveszi az alakodat, tehát nem fog lötyögni rajtad ha van benne egy kis lycra is. :-)

A kisfiamon is lógott a nullás méretű nejlonharisnya, de ha lycrásat vettünk neki, azok nem csúszkáltak le róla és nagyobb méretűt is tudtunk használni.

2011. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!