Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Nap Rendelőről vélemények...

A Nap Rendelőről vélemények (Debrecen)? Kb. mennyi a 4D-s UH? És mennyi idő múlva adnak időpontot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 16:03
 1/2 anonim válasza:

Szia! Mi januárban voltunk a 28. héten. Egy hétfői nap hívtam fel a hölgyet és azon a héten csütörtökre kaptam időpontot. Nagyon kedves nő és rendkívül elit környezetben vizsgál. A vizsgálat fél órás és porcikáról porcikára megnéz mindent tüzetesen. Egyszóval precíz, tüzetes és szerintem hozzáértő. A vizsgálat 12000 ft, ami magába foglalja a vizsgálatot, egy dvd-t, egy cd-t, amin csak a babáról vannak képek és egy általa kinyomtatott fényképet, amit te fogsz kiválasztani. Nem kell várakozni órákat, ami szerintem nem hátrány. Kb. ennyi. Ha van kérdésed még, írj!

34 hetes kismama

2009. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak a kérdés egyik felére tudok válaszolni. Én ide járok (Major Tamáshoz). Már több alkalommal voltam nála a rendelőben, ő is és az ott dolgozó asszisztensek, szonográfusok is nagyon rendesek. A rendelő pedig ahogy az előttem író is írta, nagyon szép, kultúrált. Csak ajánlani tudom!
2009. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!