Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a magnezium hianya...

Igaz, hogy a magnezium hianya vetelest, koraszulest okozhat?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam a neten, egy magyar weblapon. Magam is meglepodtem, mert ugye sokan szednek izomlazitokent labikragorcsre, meg menzeszes erzesre, netan 1. trimeszterbeli hanyingerre Magne B6-ot........ De almomban nem gondoltam volna, hogy valoban ennyire fontos a magnezium terhesen. Tenyleg vetelest okozhat, vagy koraszulest? Tegnap a dokim is mondta, hogy rendszeresen szedjem, ne csak alkalmankent!
2009. márc. 5. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiammal semmilyen vitamint nem szedtem, mert rosszul voltam tőle, de egészségesen született, már 8 éves:) Tavaly amikor teherbe estem, én is szedtem vitamint, folsavat, aztán 7 hetesen elhalt a babám, tudom ennek semmi köze a vitaminokhoz. Mindenestre Most ismét babás vagyok 8 hetes és csak néha vettem be femibiont, remélem minden ok lesz:)
2009. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fiammal terhes voltam, én sem szedtem semmit (se vitamint, se mg-ot) mégis túlhordtam 6 nappal és 4,5 kilós lett.
2009. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, mivel a Mg izomlazító, - és a méhünk ugye napjában többször megrándul, nemterhesen is, csak akkor kicsi, és nem érezzük..., logikusnak tűnik, hogy terhesség alatt, mikor nő a méh, és eközben rándul össze és ernyed el, akkor azok már érezhető, nagyobb izommozgások, amik egy nem kellőképp megtapadt babát kilökhetnek a helyéről.

Én mikor a 6. héten vérzéssel kórházba kerültem, a progeszteronon kívül napi 3X2 MagneB6-ot is írtak fel a 12. hétig.

2009. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!