Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes menni újra 4D-re?

Érdemes menni újra 4D-re?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok, 25 hetes voltunk 4D Uh-n, de a pici nagyon be volt fordulva 1db elég rossz minőségű képet sikerült csinálni, de dvd-t se kaptunk..:(

Azon filózok, hogy 31-32 hetesen érdemes lenne még egyszer elmenni, vagy megint csak pénzkidobás lenne, mert akkor már amúgy is nehezen lehet látni?Félek megint befordul és potyára megyünk..Járt már így valaki?


2009. márc. 5. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk úgy van, ha nem látszik jól a baba, mert pl be van fordulva, vagy alszik, és nem lehet felkelteni, akkor vissza hívnak, másnap, vagy pár órával később, és ingyen megcsinálják újra.

Az én védőnőm amúgy azt mondta, ha megyek, akkor a 17 és a 24 hét között menjek, mert akkor még "egyben", látszik a babó.

2009. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 és 27 hetesen voltam.A másodiknál mondták,hogy később nem érdemes,mert már nem látszana olyan jól.
2009. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!