Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tukortojas lehet terhesen enni?

Tukortojas lehet terhesen enni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Csak akkor ha nem folyós a sárgája, vigyázni kell a szalmonellára. Boldog babvárást.

16 hetes

2009. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jobban mondva baba várást :-) bocsi
2009. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Még szép! Egyél csak nyugodtan!

Miből gondoltad, hogy nem lehet?

Én szinte mindent ettem a terhességem alatt amit megkívántam. Persze a műkajákat azért nem árt kerülni!

2009. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Abbol gondoltam,mert nyerset nem lehet.

Es en szeretem folyosan a sargajat.

Remelem nem lesz baj.

Koszi a valaszokat.

2009. márc. 4. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos én is úgy szeretem,ha narancssárga..Söt,a rántottát sem keményen..De elsö a pici egészsége!Mi úgy csináltuk,hogy a tükörtojás mindkét oldalát jól átsütöttük.Ìgy nem lesz baj!

Jó étvágyat :) és kellemes babvárást!

2009. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne feledd a tiramisuban is van nyers tojás!

Szerintem Vegyél olyat ami fertőtlenítve van alapból!

2009. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na most jol beijedtem,nem tudom,hogy nem gondoltam ra.

Ugye nem lesz baj?

2009. márc. 4. 17:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Én is eszel tojást néha még folyósan is.Annyi mindent kitaláltak h nem lehet enni h így éhen is lehet hallni.:)

Kövezzenek meg de én még tatár biefsteket is ettem.Semmi baja a babámnak.

Persze jobb az elővigyázatosság ha Te úgy gondolod de nagyanyáink is ettek mindent sőt még magzatvédő vitamint se szedtek.

2009. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,7 hetes vagyok es mindenki csak beijeszt mindennel.Szeretnem mar vegre csak elvezni a terhessegem.
2009. márc. 4. 17:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Karácsonykor ettem tiramisut, nemrégen nem főtt meg rendesen a tojás és abból lett a tojáskrém.Jó az is igaz hogy a mamám udvaráról,tyúkjaitól való a tojás.De semmi bajunk nem lett.Ha mindent betartanánk...Szóval egyél nyugodtan tükörtojást, a tojást figyeld honnét van.32 hetes+3napos
2009. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!