Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős? Csak aki szereti....

Tippelős? Csak aki szereti. (koromra nem kérek megjegyzést)

Figyelt kérdés

[link]


Hány hetes vagyok szerintetek és milyen nemű a baba?


2011. ápr. 19. 15:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33. hét, fiú:-)
2011. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem most ekkora 39 hetesen:D

De abból,hogy kérdezted,hogy ilyen nagynak tűnik-e olyan 27-28 hetesre tenném:)

2011. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35. hét kislány és az hogy a korodra ne tegyenek megjegyzést abban teljesen igazad van mert végülis ha a családod és a párod melletted van akkor senkinek nincs joga téged cikizni:) amúgy én 20 leszek mire meglessz a picim most 31 hetes vagyok azért is gondolom hogy te 35 körül vagy ja és rengeteg olyan lány van aki 14-5-6-7 évesen szülnek tehát nincs miért aggódnod amúgy szép az arcod
2011. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

na jó elárulom :)

32hetes és kisfiú :)

2011. ápr. 19. 16:34
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

Én a 30. hét elején vagyok és kb ekkora pocakom van uh 30 hetes kisfiú :))


Szerintem nincs nagy hasad ha 30 hét körül jársz :))

Gratula a babához!!

Amúgy meg nem ez az első arcos kép, nekem szimpi ha vki ilyen képet tesz fel :)

2011. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%

pont egy időben küldtük:)))


Szóval pont jó pocid van szerintem!

2011. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

-.-

senki nem talált el semmit azt úgy értettem h a hetet nem találták el. Miért kell mindenbe belekötni? Mondjuk a 62%-os válaszaidtól nem is várok mást.

2011. ápr. 19. 16:36
 18/25 porcukormókus ***** válasza:
Hát én sem találtam volna el, mert egyidős terhesek vagyunk, de nekem jóval kisebb pocakom van. Nagyon szép kismama vagy, gratulálok!
2011. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nagyon örülök, hogy végre egy olyan kismama tett fel képet, aki nem minusz 3 kilóval fejezi be a terhességet, és nem azért teszi fel a képet, hogy írják neki, hogy milyen bomba nő...

Ettől függetlenül szerintem nagyon csini vagy! :) Én a 30. héten járok, nekem is van már ekkora hasam. :) a pólód nagyon tetszik, hol vetted??? :)

Megkérdezhetem mennyit híztál?

Korodra egy megjegyzés: oké, 18 vagy, és terhes, valóban nem szokványos (mostanában, DE: mégis ezen az oldalon olvasgatsz, és nem partykra jársz, és ez a lényeg. Nem az számít, hogy hány éves vagy! Az első nekem 24 évesen jött, szinte kinéztek a szülészeten, olyan fiatalnak számítottam... (pedig addigra megvolt a diplomám, dolgoztam is, férjem is volt)

2011. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

A pólót sima kinaiban vettem :)

Hát eddig 10kg jött fel:S

2011. ápr. 19. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!