Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jók ezek a tippelős...

Mire jók ezek a tippelős kérdések?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Semmire.

A kérdezőnek feltűnési viszketegsége van, ennyi

2011. aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sumergo ***** válasza:
100%

Már egyszer én is megkérdeztem ezt, és az volt a válasz, hogy csak Játék. Ugye azért érdekes, mert ez esetben pontosan a kérdező tudja a legjobban a választ. Szerintem is inkább arról van szó, hogy egyesek szeretik mutogatni magukat. Még közösségi oldalra sem teszek fel magamról képeket, pláne nem ide, mert semmi információtartalma nincs a válaszoknak. Ugord át, és ne hadakozz, mert úgyis így marad, már én is csak ezt teszem, de jobb lenne, ha leszoknának végre róla.


29 hkm

2011. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén írtam már ki kérdést, hogy meg tudja-e valaki magyarázni, mi értelem.

Én még mindig nem tudom... Azt sem értem, miért maradhatnak ezek az abszolut lényegtelen és értelmetlen kérdések itt. Ha "játék", akkor erre más fórumot kéne keresni.

Átgörgetem mindig, de akkor is zavarnak.

2011. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutogatni akarja magát és szétkürtölni h terhes.egyszer én is feltettem ezt a kérdést de kimodizták:(((
2011. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

- magamutogatás

- unatkozás

- pontszaporítás a toplistához


Egyébként passzolok, nem tudom. De mindig elcsodálkozom, hogy milyen sok válasz érkezik rájuk, mert engem is baromira idegesítenek. Épp ezért már jó ideje meg se nézem az ilyen kérdéseket.

2011. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én egyszer tettem fel ilyen kérdést, de csak azért mert óriási volt a hasam és kíváncsi voltam, hogy ismeretlenek, már szült hölgyek mit mondanak mekkorának néz ki. 9. hetesen akkora volt, hogy 20-24 hetesnek nézték. Az orvos nem különösebben foglalkozott vele (pedig nem voltam/vagyok túlsúlyos és nagyon feltűnő volt). Én ezért tettem föl a kérdést, de azt már nem mertem feltenni, hogy miért ekkora. De olyat, hogy a nemét tippeljék meg egy kép alapján... Na az már tényleg butaság. Mára elfogadtam, hogy 19 hetesen akkora a hasam, hogy többen megkérdezték, hogy mindenórás vagyok e. Pedig "csak" 3 kg-ot szedtem fel! Most már biztosan nem raknék föl, közösségi oldalakon sem teregetem ki, hogy várandós vagyok (persze ott arccal megy).
2011. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Általában fej nélkül van, így nem hinném, hogy magamutogatás.

Amúgy szerintem egyre kevesebb van már ezekből a kérdésekből, már sokan rájöttek, hogy másokat ez mennyire tud idegesíteni.

Engem különösebben nem zavar, ha valaki tippelőst kérdez vagy játszik.

Amúgy szerintem azért kérdezik, mert kíváncsiak hány hetesnek néznek ki, nagy vagy kicsi a pocakjuk, és hihetnek-e a babonáknak, ami szerint lányos vagy fiús a pocakjuk.

Amúgy igen, lehetne ennek is nyitni egy fórumot, akár itt ezen az oldalon, mert bár nem emiatt jött létre az oldal, de mint látjuk igény van rá. Nem világtragédia ez.

2011. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is osztom az utolsónak a véleményét..Ahány ember annyi kérdés..Ennyi erővel ne rakjanak fel magzatmérettel kapcsolatos kérdést sem hiszen minden baba különbözik.Engem nem zavarnak ezek a kérdések max nem nyitom meg
2011. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Ha valaki nem rakja fel az arcát a képhez, akkor az miért magamutogatás? És honnan veszitek, hogy akik itt ilyeneket kérdeznek, azok a közösségi oldalt is tele pakolják ilyen képekkel? Ne általánosítsunk már! Egyszerűen kíváncsiak, hogy ki mekkorának nézi a pocakjukat, kisebbnek vagy nagyibbnak a valósnál. Ha pedig nem tetszik, nem kell megnyitni, ennyi.

És mire jók azok a kérdések, hogy "Mire jók ezek a tippelős kérdések?"?

2011. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
zavarni nem zavar, csak tényleg nem értettem mire jó, köszi a válaszokat
2011. aug. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!