Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentek meg ezek a...

Mikor jelentek meg ezek a tippelős kérdések?

Figyelt kérdés
Régen jártam itt, másfél éve szültem, gondoltam benézek egy kicsit a babáktól a terhesekhez. El vagyok halva ezektől a tippelj hány hetes vagyok, milyen nemű? kérdésektől. Ki találta ezt ki? Szerintem nagyon vicces.
2011. jún. 17. 12:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Főleg még a pocakfotók is mellékelve vannak, haláli...:))
2011. jún. 17. 12:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erős fél évvel ezelött.


nem tudom valaki elkezdte és többiek folytatták.


engem nem zavar de nem tennék fel magamról -pedig nem vagyok bálna.-

2011. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, tavaly novemberben vettem észre ezeket a kérdéseket. Nekem semmi bajom velük.
2011. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, engem sem zavar, csak meglepődtem az szokatlan kérdéseken, meg azon, hogy ekkora divat lett. Majd ha megint terhes leszek, lehet én is kiírok egy tippelős kérdést, biztosan jól fogok rajta szórakozni.
2011. jún. 17. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezeket a kérdéseket!!Tök jó amikor eltalálod!!:)
2011. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy pontosan mikor. Előző terhességemnél jó 2 éve még nem volt ez "divat". Most már én is tettem fel képet, és nekem nagyrészt eltalálták :) Én is mindig válaszolok ilyenkor, vannak esetek, amikor teljesen elámulok, h épp' milyen pici vagy mekkora nagy a pocak :)
2011. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly februarban szuletett a masodik gyermekem, kb meg nyar vegeig olvasgattam a terhesseg rovatot is es akkor meg nem voltak ezek a kerdesek.


A het megtippeleseben szamomra meg van is valami, nekem kihivas.


Hogy miert? Azert mert latom, hogy itt a valaszolok 90%-a a pocak terebelyessegebol probal tippelni, ha van egy hatalmas has, akkor siman ramondjak a 32. hetet. Ha viszont valaki "szakmaibb" szemmel is megnezi, akkor tisztan latszik, hogy nagy ugyan a pocak, de a meh alig hagyta el a koldok vonalat es mivel az az egyetlen altalanos es tudomanyos tenyezo a hasnezegetesben, igy kovetkezik belole, hogy meg a huszas hetek elejen van a kerdezo.

Neha pedig latok kisebb, de borda alatti magassagban levo pocakokat, azokra meg sokan siman raolvassak a 25 hetet, pedig szinte mar felig kint van a baba. :-)


Szoval en azt szoktam tesztelni (magamon), hogy meg tudom-e tippelni a valos kort is kb 99%-ban 1-2 hetes elteressel tippelek.


A baba nemenek megtippelese meg teljesen abszurd a szamomra. Fogalmam sincs, hogy annak mi ertelme van.

A hizas megtippelesenek sem tudom, ha lenne terhesseg elotti kep, akkor meg talan.


De tudod rengeteg furcsa dolog van meg itt.

Pl amikor kerdezgetik, hogy 30 hetesen hany centis a korfogat es az nagynak szamit-e.

Megis hogyan lehetne osszehasonlitani 1 no pocakkorfogatat, amikor lehet, hogy az egyik 60-as derekkal vagott bele a terhessegbe, a masiknak meg alapallapotban 80-as?

Viszont ugy vettem eszre, hogy ezek a centis kerdesek mar hatterben vannak, most mar inkabb fotot mutogatnak.

2011. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!