Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. heti Uh-n lányt mondtak....

19. heti Uh-n lányt mondtak. Voltunk 4d-n ott pedig fiút. Inkább higyjünk a 4d nek, igaz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem!!!! Ilyenkor egyiket sem szabad 100%-ra venni! Gondolj bele, ha most neked valaki azt mondja, hallgass a 4D-sre, és mégis a másik ultrahangon mondott jön be, akkor mi a manót csináltok, ha jól bevásároltok és ellenkező nemű gyerek születik??


Én a helyedben később elmennék másik uh-ra, és minimum addig, de lehet egészen a szülésig CSAK uniszex cuccokat vásárolnék.

2009. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az első. Tehát azt akartam kihozni belőle, hogy ha valakinek több ultrahangon (minimum kettőn) ugyanazt a nemet tippelik, akkor esetleg érdemesebb olyan cuccokat is venni. De ha két UH közül egyiken ezt, másikon azt mondják, akkor nem szabad egyikre sem hallgatni, újabbra kell elmenni később a biztonság kedvéért.
2009. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


Mi is pont így jártunk. Nekünk a 21. héten kettő doki, két különböző uh gépen is azt mondta, hogy lány. A 23. héten a 4d-n pedig közölték, hogy egyértelműen fiú. A 4d felvételen nekünk is egyértelműnek tűnt. :)

2009. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk. Nekünk is a 19. hétig lányt mondtak, utána csak fiút. A kisfiam most 10 hónapos. :-) A 4d-s szerintem elég megbízható, persze csak, ha jó szakember csinálja, s a baba is meg akarja mutatni magát. Hány hetesen volt a 4D?
2009. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a lányból lehet fiú, de fordítva már nem. Azért állapíthattak meg lányt, mert esetleg takarásban volt, de ha rámondják, hogy kisfiú, valószínűleg azért, mert lát ott "valamit":). Mennyire jó a 4D-s felvételed? Én 19 hetesen voltam és olyan tisztán látszik a kis kukija, hogy el sem hinném, ha azt állítanák lány.
2009. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy gyakran a köldökzsinórt tévesztik össze a fütyivel.
2009. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22 hetesen voltunk 4d-n. Én, mint laikus is láttam a kukit és a vizsgálatot végző hölggyel együtt szólaltunk meg, mondván: fütyi??? :) Persze a hölgy is azt mondta, hogy ő elvből sosem mond 100%ot. De egyértelműen látja, hoyg fiú.
2009. márc. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!