Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ne fogyasszak, hogy ne...

Mit ne fogyasszak, hogy ne emelkedjen tovább a vércukorszintem?

Figyelt kérdés
6,1 lett,tudom ez még nem vészes,de szeretném ha nem emelkedne tovább.24 hetes kismami
2011. ápr. 18. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden ami édes, cukros.

De pl nagyon magas tud lenni egy egy szölönek vagy baracknak vagy dinnyének a cukortartalma, ami még mindig jobb mint egy szelet csoki.

2011. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fehér kenyér, tészta, péksütemény,cukor, sütik.
2011. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

összefoglalva szénhidrátot.

se cukor formában se keményítő formában (kenyér krumpli, rizs)

2011. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

semmi szénhidrát.

ha nagyon muszáj, pattogatott kukorica kevéske.

arra is ügyelj, hogy a kicsicsoki se kísértsen meg, mert rosszul leszel tőle, ha nem eszel semmi széthidrátot.

2011. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, a szervezetnek szüksége van szénhidrátra.

Csak nem mindegy, milyenre. Kerülni kell az édességeket, fehér lisztből készült dolgokat, kevés gyümölcs, stb.

Nekem terhességi cukrom volt, és nem segített a diéta, egyre rosszabb lett, pedig inzulinos voltam.

2011. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,sokat segítettetek:))
2011. ápr. 19. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!