Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim só- és fűszerszegény...

A dokim só- és fűszerszegény diétát javasolt. Miket lehet enni?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és 11 kilót híztam eddig.
2009. márc. 3. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

én 31 hetes vok,és kb 20 kg-ot híztam.nem tom hogy a fűszeres kajcsik mit befolyásolnak,szerintem nem attól függ hogy mennyit hízik az ember,hanem atól hogy az a fűszeres cucc milyen gazdas zsiradékban,szénhidrátban stb.A sós kajcsik visszatartják a vizet a szervezetbe,így többek között magasvérnyomás is kialakulhat.

Szerintem a helyes étrend a változatosságon alapszik és a mértéktartáson,amit sajnos én eddig kevésbé tudtam betartani:S

A sok gyümölcs zöldség az bejön.

2009. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag azt jelenti, h' magadnak kell főznöd, mert kajáldában illetve előrecsomagolt ételben nem fogsz ilyet találni. Nem szabad leveskockát, egyéb zacskós ételízesítőt használnod, csak natúr párolj,főzz vagy süss zöldséget, húst.
2009. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!