Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek faros a pici a hasába...

Akinek faros a pici a hasába az orvos javasolt valamit arra hogy segíts neki, hogy megfordulhasson?

Figyelt kérdés
3. babámat várom, 28 hetes vagyok és még mindig a feneke van lent a pici lánynak. Tudom még megfordulhat, de az első két gyerekemnek már nagyon korán lent volt a feje és nem is fordultak meg szülésig. Nagyon nem szeretnék császárral szülni és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg vannak e itthon praktikák amivel segíteni lehetne a picinek, hogy megforduljon.
2011. aug. 7. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi azt tanultuk pszichológián, hogy ha hangos rock zenét hallgatsz, megfordul a pici!:) Ez most így lehet furán hangzik, de állítólag működik!:)

2011. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na akkor keresek is gyorsan valamit a neten. A szomszédok örülni fognak nekem :D
2011. aug. 7. 12:11
 3/15 anonim ***** válasza:
:D Majd írd meg sikerült-e!:)
2011. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

állj négykézláb, az alkarodat tedd a földre, a feneked legyen magasabban és ebben a pózban állítólag megfordulnak mert kényelmetlen nekik és úgymond inkább felfelé fognak "mászni" a hesadban és pont a nunád felé fog állni a feje tehát fejvégű lesz.én ezt alacsony ágyról csináltam, letettem az alkaromat a földre és amíg bírtam úgy maradtam. megfordult a babám :)


2 kisfiú anyuja

2011. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy oka van, hogy nem fordul meg... pl. rövid a köldökzsinór. Persze ezt nem lehet tudni.

Nekem még a 32. héten is faros volt, de végül megfordult. Én nem vetettem be semmilyen praktikát. Ha akar és tud meg fog fordulni.

Egyébként a hangos zene/zaj tényleg segíthet, mert én is majdnem biztos vagyok benne, hogy a moziban fordult meg a fiam.

2011. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok,mint Te.

3. babával vagyok 24 hetes.

Bőven van még idejük, de tényleg a másik kettő ilyenkor már felvette a startpozíciót.

Egyéb dolgok miatt mi sűrű járunk uh-ra és az egyik alkalommal lent, majd fent van a feje.

Pörög, mint a gyros :)


Nekem a dokim azt mondta, hogy a 3. babát simán meg lehet szülni még akkor is ha faros.

Én ettől félek nagyon :(

A hangos zenét én tuti nem vetem be, akkor inkább maradjon faros, mint a frászt kapja odabent :)

2011. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem forog. Utoljára a 20 hetes uh-n volt lent a feje és azota se. Én érzem is a fejét ha fekszek és amig az a kemény púp nem tűnik el onnan addig tudom, hogy még fent van a feje :( Én nem félnék a faros szüléstől, sőt inkább megnyugtatna, hogy így is meg lehet szülni természetesen. Én inkább ezt választanám mint a császárt, mert én viszont attól félek nagyon. Lehet hülyeség, de nekem szükségem van a szülés élményére :)
2011. aug. 7. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: na, ha választani kellene akkor én is inkább a faros szülés, mint a császár :)

A doki azt mondta, hogy ha "csak" az a bibi, hogy a feneke van lent, simán nekivághatok, de szeretném inkább fejjel előre...

Mind a 2 előző szülésem szép emlék maradt, nagyon készülök erre is.

Remélem a Kisfiam és neked a Kislányod is előbb-utóbb fejre áll :)

2011. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2 gyermekem faros volt. Az orvosom azt mondta, hogy oka van annak, ha a baba nem fordul be. Én is olvastam a hangos zene és a négykézlábra állást, de nem próbáltam ki. úgy voltam vele, ha akar akkor úgyis befordul.
2011. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Három gyermekem van, első 18.héttől fejvégű volt semerre se forgott, második 36.hétig faros volt, kipróbáltam az indiai híd nevű dolgot (napi 2x15 perc) illetve ezt a térdelő alkartámaszt amit írtak előttem:)

De olvastam lámpázást is, hogy erős zseblámpával a szeméremcsont feletti részt kell világítani vagy zenét odatenni (azt nem tudok rockot e...)

A lényeg nekem a második 36 hetesen, a harmadik 37 hetesen fordult le végül fejvégűbe!! A harmadiknál éreztem is az egyik alkartámaszos manővernél hogy eléggé rugdos és másnap reggel az uh-n látszott hogy megfordult:)

Nekem mondjuk nagy babáim vannak/lettek szóval nem tudom mi lett volna egy faros szülésnél, de én is ezerszer inkább azt választottam volna mint a császárt, de a dokim viszont nem vállalta volna mondta is.

2011. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!