Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rosszullét mikortól szokott...

A rosszullét mikortól szokott erősödni a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 4-5. hét határán és az első jel, amiből babára gondoltam egy reggeli rosszullét, hányinger volt. Azóta is tart. Szeretnénk elutazni egy hónap múlva, hosszú autóút lenne. Vajon addigra már jobban előjön a rosszullét vagy nem erősödik?
2009. márc. 3. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egyén függő, de nekem pl. az első 7-8 hétben volt reggeli rosszullét, émelygés! A 9. 10. hétben (vagyis mostanra) már teljesen elmúltak!
2009. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő, nálam a 6. héten kezdődtek, és csak a 16. héten múltak el teljesen.
2009. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is eltartott a rosszullét a 16-17. hétig, de ettől nem állhat meg az élet. Ha nem te vezetsz, és csak émelyegsz, nyugodtan szedj be indulás előtt fél órával egy 20mg-os B6 vitamint. Ez az alvásközpontra hat, úgy el tud nyomni, hogy akár be is kumhatsz, így könnyebb átvészelni az utat. Ha nagyon hánysz, a tabletta sem marad benned felszívódásig, használj daedelon végbélkúpot! Rosszul hangzik, de nem veszélyes, nagyon hatásos!!!
2009. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes leszek és mintha nekem is kezdene egyre elviselhetőbb lenni. Az első válaszolót szeretném kérdezni, hogy te 10 hetes vagy? Neked 9. héten elmúlt? Mert akkor én is reménykednék...:)
2009. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mint ahogy a Többiek is írták, egyénenként eltérő. Van olyan kismama, akinek 9 hónapig tartott, nekem a 4. héttől a 20-ig (kiszáradással, majdnem kórházi befekvéssel), és ismerek olyan anyukát, akinek kb 3 hétig.

Ha szerencsés vagy, hamar elmúlik. Esetleg próbáld ki a B6-ot, amit ilyen esetekre ajánlanak.Védőnő vagy a nőgyógyász az adagolás tekintetében tud segíteni. (Nekem 3*1-t írtak fel, de én nagyon sokat hánytam...emiatt nem is szedtem, mert kijött.)


Jobbulást és üdv!


Üdv!

2009. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam a 4-5. hét tájékán két főbb tünetem volt, a mellfeszülés, valamint az, hogy állandóan éhes voltam. :)

Úgy a 7. hét tájt jött a hányingeres korszak (3x hánytam), ez úgy a 13. héten ért véget, bár utána is nagyon ritkán előjött. Ha jól emlékszem, a 10. héten voltunk otthon anyánál (400 km oda, majd ennyi vissza). Kicsit féltem és nem mondom, hogy nem voltam néha rosszul, de nem bánom, hogy elmentünk! Az autóút sem volt gáz!

2009. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!