Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel látni jobban a...

Mennyivel látni jobban a babát a 4D-én, mint a 2D-én? Jobban kivehetö mindene?

Figyelt kérdés
A héten mennék és kíváncsi vagyok!NEM FOGOK CSALODNI?24-HETES.
2009. márc. 3. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
3D egyébként. Nekem nem volt hű de nagy különbség. a 3D jobban lehetett látni pl. hogy kislány lesz. Ne huzzátok fel magatokat azon amit írok:-) de Nekem a 3D jobban bejött.
2009. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, jól írtad, 4D, az idő a negyedik dimenzió. És nem fogsz csalódni, összehasonlíthatatlanul klasszabb, mint a 2D! Én imádtam, hogy így nézegethettem a babámat!:-)
2009. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia/sztok


én pár napja voltam 4D-n (vagy 3D? na mindegy úgyanaról beszélünk!), aranyosan lehetett látni a pofiját, de nekem csak néha, mert a kis aranyos, belefurta a pofiját a méhlepénybe, és így kevesebb magzatvíz volt előtte mint a teste bármely tájékánnál, és a víz elengedhetetlen "kelléke" a jó felvétel készítésének!

Szóval azért az hogy jó felvétel készülhesen a pocaklakódról, az szerencse is! Van akinek végig csak a háta látszik!

Egyél előtte csokit, az egy kicsit élénkíti és talán mocorogni fog, és akkor esetleg többet mutat!

Én 27hetesen mentem uh-ra, de a nemiszervét, csak a 2D-n látta az orvosom, én nem! :)) De nekem az is elég, hogy Ő látta! :)) Kislányunk lesz! :))


Boldog babavárást kívánok! 28 hetes kismama

2009. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem hittem benne, hogy olyan nagy szám, de nekünk a 31. héten szinte fénykép minőségű arcképet sikerült elkapni, és nagyon hasonlít a gyerekhez, aki megszületett ;-)
2009. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

A képre kattintva nagyobb lesz és látható a szöveg.95 kg-al kezdtem a terhességet,volt úszógumi a baba fölött,de a 2D-n is jól látszott.Az elő 8 hetes 2D,a második 16 hetes 4D.Sztem így látszik igazán a 2 kép közötti minőségbeli különbség.Megérte az árát a 4D.A párom azt mondta a 4D Uh után,hogy majdnem elsírta magát csak szégyelte volna a doki előtt:)

2009. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 25 hetesen voltam. Nekem fantasztikus élmény volt:)Ráadásul ébren volt a babó és szépen meg is mutatta magát. Kislányunk lesz:)Végig mocorgott, mosolygott is egyszer, ásított. Nagyon szépen lehetett látni. szerencsénk volt, hogy nem bújt el.Képet is nyomtattak ki róla:) Egyébként nekem az orvosom javasolta,(azt mondta, hogy jobb mint az Ő 2D-s gépe) nem bántam meg, hogy elmentünk:)

Remélem Te sem fogsz csalódni.

Boldog babavárást:)

2009. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!