Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori menszi szerű fájások...

Gyakori menszi szerű fájások 34 hetesen?

Figyelt kérdés
Egész nap fájdogált, de most már egyre erősebben érzem. Ezek jósló fájások?
2011. ápr. 14. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak 33 hetesen. ÉN is kíváncsi vagyok, miért van?
2011. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 33 hetesen, dokihoz is elmentem, mert mindenki azzal riogatott, hpgy biztos nyílik a méhszájam. Doki megvizsgált, minden OK volt, Mg adagot megemelte és ő frontra fogta és valószínűleg igaza volt, mert később is fronoknál éreztem, túlhordtam a babát. Szerintem minden OK, de engem anno megnyugtatott, hogy megnézett a doki
2011. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekem is úgy volt este felé erősödtek és sokszor éjszaka is felkeltem rá.
2011. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 33 hetes vagyok, és nekem is ugyanez a problémám. Tegnap óta nem erősen, de folyamatosan érzem ezeket a menstruáció előtti fájásokat, de ami még rosszabb, h úgy érzem beszakad a derekam. Csak úgy kapkodom be a magnéziumokat meg a No-Spat, és szinte egész nap fekszem, nehogy baj legyen. Abban bízom, h talán most hirtelen nőtt nagyot a baba, és ezt követi nehezebben a méh izomzata.

Nálatok történt tegnap óta változás?

2011. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintúgy,de front van
2011. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az. Nekem a 31. hétben volt ilyen többször. A védőnőm szerint ez túl korai jóslónak, nem most kellene, majd csak a 36.héttől...de ahogy olvasgatok itt, szerintem teljesen normális..Nekem csak annyit mondott a nő, hogy szedjem a magne B6-ot rendszeresen, de azt hogy mennyit, találjam ki. Most valahogy elmúltak, viszont keményedések megvannak.
2011. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!