Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák, mennyit...

31 hetes kismamák, mennyit mocorog a babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon be van lassúlva és nagyon aggódom miatta.
2009. márc. 2. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém ma pl hiperaktív volt,de van olyan nap,mikor 1-2-őt fordul aztán visszaalszik.Mióta van belassulva?
2009. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont ma olvastam az egyik babamagazinban,hogy minél többet mozog,annál jobb a placenta vérellátottsága,szóval ha sokáig lassú akkor érdemes a dokinak szólni,megkérdezni,hogy nincs-e vmi gond.
2009. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csütörtök óta lassú de pnt akkor voltunk 4d és minden rendben volt vele.Igyekszem a forntokra fogni...
2009. márc. 2. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


31+1 hetes kismama vagyok.Nekem nagyon aktív de csak ha lepihenek.Lehet hogy nagy a babód és már nincs helye azért nem mocorog annyit.szerintem nem lehet baj,de ha bizonytalan vagy legalább a védőnőt hívd fel.


Jó egészséget!

2009. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31 hetes és 5 naposak vagyunk, az én babám is nagyon aktív, de leginkább akkor, ha ülök vagy fekszek. Jelenleg felköltözött a gyomorszájamhoz és ott dolgozik nagyon:D!
2009. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!