Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Gyümölcslét, vagy...

Kismamák! Gyümölcslét, vagy szénsavas üdítőt isztok többet?

Figyelt kérdés

Oda figyeltek hogy mit isztok? Amikor nálam kiderült a baba, én az első 4 hónapban, csak rostost, és facsart narancslevet ittam. Már 21 hetes vagyok, de kb a 19. héttől iszok szénsavas üdítőket (nem sokat).

Szerintetek van hozzá köze ahhoz hogy szénsavasat iszok, és úgy érzem hogy nagyon tele van a hasam? Enni is alig tudok igy, mert úgy érzem hogy kipukkan a hasam, feszül nagyon.

Szedek Magne B6-ot mindennap 1 szemet. Mitől feszül a pocak, és érzem magam el telve?


2011. ápr. 12. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A savas nem jó, mert ahogy te is tapasztaltad, felpuffaszt, és rossz közérzetet okoz. Én mindenfélét ittam terhesen, gyümölcsleveket, teát, tejet, vizet, csak szénsavas leveket nem.
2011. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sumergo ***** válasza:
Ásványvíz, szénsavmentes.
2011. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ált. mentes ásványvizet iszom, nagyon ritkán megkívánom a kólát, akkor iszok 1 dl-t, eddig nem volt gond. Ne igyál sok savast, puffaszt és eltelít ahogy te is írtad.


23 hkm

2011. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó volt a sejtésem. Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. ápr. 12. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig szénsavasat iszom és emellett iszom rostost, teát, kakaót. a puffadtság nálam, csak pár percig tart és már el is múlik. a rostosokért sem vagyok annyira oda és a sima vizért sem, erőltetni meg nem nagyon szeretném, mert már ráfáztam ezzel. szerintem fogyassz kevesebbet és akkor nem lesz semmi gond, minden kismama azt egyen és igyon, ami jól esik neki, persze ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kis mértékkel igen. Muszáj ha megkivánjuk, még ha csak egy kortyot is :) Köszi neked is.

Csak nem tudtam biztosra hogy ez a puffadtság és teltség érzet mitől is van. De most már odafigyelek.

2011. ápr. 13. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!