Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más babájának is ciklikus az...

Más babájának is ciklikus az aktívitása? 31 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Az én babámnak vannak napjai amikor viszonylag aktív (amúgy lusta baba)máskor meg napokig alig érzem h mocorog.

Ez normális?Más babája is ilyen?


2009. márc. 2. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Az én babaóm is ilyen. van nap amikor meg sem áll egész nap, valamikor meg lustizik. van amikor egész nap semmi, este meg hajnalban persze ezt bepotolja! Nyugi ez normális. Üdv:31hetes kismama
2009. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újabban beállt, hogy napközben kicsit lusta csak étkezésekkor meg reggel van egy óra hogy nem.Ezt úgy értem hogy időnként mozog ezen kívül is egyet egyet, de lehet tudni hogy alszik és közben mozog. na aztán fél 5 utántól míg nem alszom estig folyamatos a tánc.Néha viszont vannak napok vagy front vagy én kedvem más vagy megyünk valahova akkor ez megváltozik.De az én kislányom nagyon aktív baba, kezdetektől fogva.Szerintem változó kinél milyen de normális ha ritkább a mozgás.32 hetes
2009. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!