Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel nagyon megijedtem....

Reggel nagyon megijedtem. Érzékelte a babám is? Lehet baja ettől?

Figyelt kérdés

A magasabbab lévő konyhaszekrényből hirtelen kicsúszott egy edény, amit végülis elkaptam. De olyan hirtelen jött, hogy nagyon megijedtem.

32 hetes vagyok.


2009. márc. 2. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri ijedtségtől a babának nem lesz semmi baja. Azt, hogy te megijedtél, ő is érzékelte ( megemelkedett mindkettőtök vérnyomása egy rövid időre). Ettől nem lesz semmi baja, nyugodj meg. Nem tudsz minden külső hatást kivédeni 9 hónapon keresztül:) Ha állandó stresszben élnél, az már árthatna a manónak, de az, hogy megijedsz vmitől, az nem. Boldog babavárást! nagycsaládos anyuka
2009. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, csatlakozom az előttem szólóhoz! Ennyitől nem lesz baja a picinek! Egyes babák, ha a kismami megijed, akkor van, hogy kis ideig nem mocorognak, meghúzzák magukat! Ettől nincs baja, csak érzékelte ő is a kis ijedséget!
2009. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 2. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!