Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is viszket a bőre?

Másnak is viszket a bőre?

Figyelt kérdés
Mióta babás vagyok majd szét vakarom magam:(! Nem csak a hasam hanem a lábam kezem is mindig viszket!! Főleg fürdés után! Ugyan azt a tusit használom pedig!
2009. márc. 1. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem neked szólt a 18:28-as okostojásnak!
2009. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ésszel beszélj!

nEM hurrogtalak le,ne legyen nagy pofád

2009. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
:-) no comment
2009. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. Már a sírás kerülgetett. Kijártam éjszaka vakarózni a fürdőszobába, hogy a párom ne ébredjen fel. Nálam is a májra gyanakodtak, azt hitték az epevezetéken fekszik a baba. 3 értéket néztek, de minden rendben volt. Azt mondták terhességi alergi, vagyis magyarul fogalmuk sincs. Pipolfent kaphattam volna, de az annyira tompít, hogy nem akartam. Ha romlott volna a helyzet akkor vénásan steroid, na arról szó sem lehetett.

Ami nekem használt: Babe aloeverás testápoló a gyógyszertárból, Calciumsandos, Sedatif PC homeopátiás nyugtató és minél kevesebb melegfürdő, mert a víztől jobban viszketett. Csak "ritkán" fürödj és inkább ott mosd meg magad, ahol muszáj. Aztán egyszer csak, ahogy jött ez a viszketés el is múlt, persze nem ezektől, de a panaszokon nagyon sokat enyhítettek, már tudtam aludni és nappal sem vakaróztam annyit. Én így éltem túl ezt az időszakot. Ha eddig nem szóltál a dokinak, föltétlen említsd meg, inkább vizsgáljanak meg, nehogy baj legyen.

2009. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia, én is rettentően viszketek. Nagyon. Meg nagyon száraz a bőröm. Nekem az olaj se segített, bekenem magam, és pár óra múlva teljesen kiszáradok. :) Próbálj meg orvos által felírt gyógyszertárban kutyult kencét. Nekem is az lesz a köv. lépés.
2009. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na lehet nekem is az a fő baj hogy meleg vízben fürdök de akkor enyhítek rajta!! :)
2009. márc. 2. 09:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Eleve a víz a baj. Ha meleg az csak hab a tortán. Zuhanyozni sem bírtm mert utána megőrültem, de hát koszos sem maradhat az ember. Azt csináltam, hogy az intim helyeket naponta mostam, de ha nem mentem sehová akkor próbáltam nem fürödni és zuhanyozni, nekem az segített, meg amiket már korábban leírtam a Babe testápoló calcium meg a homeopátiás bogyó. Minden képpen válts testápolót, tusfürdőt esetleg öblítőt is még ha eddig jó is volt. Ezt nekem a doki javasolta. Én az olajtól is viszkedtem mint a fene. Egyedül ez a gél állagú testápoló segített.
2009. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok,

én is nagyon viszketek. Fürdés után bekenem magam, akkor jobb, de estére mindig nagyon kellemetlen tud lenni. Próbálok belenyugodni.

Amúgy engem kifejezetten eltiltott a dokim a fürdéstől, nem szabad egy bizonyos testhőmérséklet fölé menni...

2009. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!