Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is viszket a bőre?

Másnak is viszket a bőre?

Figyelt kérdés
Mióta babás vagyok majd szét vakarom magam:(! Nem csak a hasam hanem a lábam kezem is mindig viszket!! Főleg fürdés után! Ugyan azt a tusit használom pedig!
2009. márc. 1. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott,ilyenkor száraz az ember bőre.Én testápolóval kenem.
2009. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem tudom hány hetes vagy! NEkem volt egy időszak, kb 20. hét környékén amikor azt hittem levakarom a bőröm minden testrészemről! De idővel elmúlt! Nem kenem semmivel, most 28 hetes vagyok!


Boldog babavárást!

2009. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
16 hetes vagyok!!!
2009. márc. 1. 17:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzá szóló vagyok,én is 16hetes múltam csütörtökön:)
2009. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
nem akarok ijesztgetni, de amikor én viszkettem a májfunkcióm nagyon magas volt, a tenyerem viszketett különösen, ez lehet egy kis toxémia, ne aggódj, de mondd el a dokinak, mert lehet, hogy diétát kell tartani!
2009. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A májam nemrég nézték de ki tudja! diéta? Hm Így is alig eszek!!! De azért megemlítem!
2009. márc. 1. 18:08
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni-Májprobléma?!!

Egy fenéket!

Ilyenkor-terhesség alatt- fokozottan ügyelni kell a bőrünkre,mert sokkal hajlamosabb a száradásra.

Nézz vissza pár kérdést,nagyon sokan küzdünk ezzel a problémával.

Használj testápolót,pocira olajat.

Nem kell egyből rémeket látni.

Ne aggódj,semmi bajod,csupán állapotos vagy aminek az egyik "tünete" a bőrszárazság:))

Sok boldogságot

2009. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kár, hogy lepontoztál, én csak saját tapasztalatot írtam, bízom abban, hogy másnak nincs ilyen baja, de nem árt az óvatosság, én nem foglak lepontozni, én csak segíteni szerettem volna. de az nem segítség, ha valaki nem tudja a veszélyeket, amik ESETLEG érinthetik, látod, írta a kérdező, hogy a mája rendben, nem eszik össze-vissza, a kérdés kipipálva, és megnyugszik, de ha a Te lelkednek az kell, hogy valakit lepontoshass, hát gratulálok!
2009. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi:))!
2009. márc. 1. 18:36
 10/18 A kérdező kommentje:
NEM ÉN pontoztalak le!!! :)ez bizti!
2009. márc. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!