Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmultak a joslo fajasaim, es...

Elmultak a joslo fajasaim, es jobban is erzem magam, miert lehet ez igy 38 hetesen?

Figyelt kérdés
MAr kb a 32 hettol voltak josloim, az elmult heten raadasul nagyon erosek is, nem ereztem jol magam, azt hittem nemsokara szulok. Es most 2 napja elmult minden joslo, jobban vagyok, nem is vagyok olyan faradt sem. Mitol lehet, akkor meg messzebb van a szules? Pedig mar jo lenne szulni!
2011. ápr. 8. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ó, én szülés előtti napon szinte megtáltosodtam, hirtelen olyan erőt éreztem magamban, hogy az összes ablakot megpucoltam és full kitakarítottam a lakást (előtte a 14. héttől veszélyeztetettként itthon dekkoltam, úgyhogy semmitse volt szabad csinálnom, de nem is nagyon bírtam...)

aznap éjjel/hajnalban egyből 5 perces fájásaim lettek, 8-kor elment a magzatvíz, 10.40-kor megvolt a lányom


A második szülésnél meg a vége már nagyon nehézkes volt, de amikor a 39. héten hirtelen egyik nap megint nagyon fittnek érzetem magamat, akkor mondtam este a férjemnek , hogy úgy készüljön hogy holnap szülünk, meg anyámnak, hogy készüljön h majd telefonálok mikor jöhet a megbeszéltek szerint a nagyobbért... hajnalban meg is jöttek a fájások, mire reggel beértünk 8-ra, már 4 ujjnyi voltam, 8.40-kor megvolt a fiam.

2011. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!