Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, tegnap...

38 hetes vagyok, tegnap éjszaka 5 perces gyenge fájásaim voltak, de elmultak, ma pedig nagyon furcsán érzem magam, és bár nem fáj, de sajog mindenem. A derekam majd leszakad. Ez jóslófájás, vagy rendes?

Figyelt kérdés
Járt valaki ilyen cipőben? Már 2 hete nyitva a külső és középső méhszáj.
2008. szept. 5. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nme jártam ilyen cipőben viszont csak azt tudom mondani amit nekem a doki mondott,h akkor vannak az igazi fájások amikor azok nem múlnak el és legalább 1-2 órája már 10 v akár 5 perces fájások vannak!Nahh akkor indulhatunk,mert előfordulhat az is h már 5 percesek a fájások de elmúlnak....ezek jóslók!

Nekem ezt mondta a dokim,úgy szerintem csak jósolgattál,de úgy gondolom h akár ma v holnap meg is indul a szülés!De ez csak az én véleményem....Amúgy nekem is nyitva már 3 hete a külső és középső méhszájam...

Remélem tudtam segíteni,könnyű szülést!

38 hetes 5 napos kismama

2008. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia


nekem is derékfájással kezdödött,ami semmire nem mulott el,se állásra,fekvésre,ülésre.....és után pár órára jöttek a rendes fájások...hajnalban kezdődőtt és másnap reggelre lett meg a babócám

7 hetes kisfiu anyukája

2008. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nekem kb 3 órán keresztül voltak 5 perces gyenge fájásaim, de elmultak, és most nappal csak a derekam fáj, meg néha a hasam, mikor bekeményedik, de nem rendszeres, azért is csokdálkozom, hogy az a rendszeres 5 perces fájás elmult, pedig a josló fájások nem rendszeresek, legalábbis nem 3 órán keresztül.

Mindenesetre ha reggelig nem indul meg, akkor holnap bemegyek a kórházba, nem jó ez a bizonytalanság, meg olyan rosszul érzem magam, lehet front, nem tudom.

2008. szept. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!