Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hetes - 4 órás vonatozás...

26. hetes - 4 órás vonatozás nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Sziaszok! A 27. hetben kéne utaznom vonattal 4 orát. Szerintetek veszélyes lehet ez a babaára/terhességre? Semmi panaszom nincs. Szerencsere a terhessegem teljesen komplikacio mentes. Csak egy picit felek. IC-vel utazom, csak par helyen all meg.. KOszi a valaszokat!
2009. febr. 28. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ne aggódj sétálgassál közbe és úgy elviselhetőbb lesz

2009. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ne félj, nem okozhat gondot. Az IC-n még a WC is van olyan állapotban, hogy ha meg tudod még tartani magad hogy ne kelljen ráülni, akkor talán használható. Nekem csak ez a wc dolog jutott eszembe. Így 24 hetesen is van, hogy 1 óra alatt 4x pisilek. A helyedben előtte ésalatta nem nagyon innék, hanem utólag pótolnám a folyadékbevitelt, minél kevesebbszer kelljen menni.
2009. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 hetesen kocsikáztam 24 órát kereken úgy, hogy közben csak öt perces pisiszüneteket tartottunk, illetve a végén volt másfél órás kompozás, ahol már sétálgathattam.

Semmi gondom nem volt, a fél utat átaludtam, sőt, talán a csapatból én viseltem a legjobban a hosszú utat (nah ja, a többieknek vezetni is kellett). Teljesen normális lefolyású volt a terhességem, már pedig ilyen esetben szerintem sem egy négy órás, sem egy 10, vagy 24 órás út nem lehet veszélyesebb, mint nem-terhesen.

2009. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én is úgy gondolom, h nem lesz semmi baj.. csak néha jó hallani más véleményét is, és így az ember jobban megnyugszik :)

Boldog Babavarast minden Kismamanak :)

2009. febr. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!