Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől voltatok...

Hányadik héttől voltatok TERHESEK és nem ÁLLAPOTOSAK? Azaz mikor vált teherré a has? (lábdagadás, vizesedés, derékfájás)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ez a tipegős járás, már nekem is az agyamra megy. Normál tempóban öt perc alatt megfordulok a boltból, most 15 percig megyek csak odafelé :D Ha kicsit sietni akarok, bekeményedik a pocakom, ha nem sietek, akkor meg úgy érzem kiszakad a helyéről gyerekestül mindenestül.

Jóslófájásom eddig kétszer volt, mindkétszer kb félnapi rohangálás után, mindkétszer azt hittem lekaparom a falat( kőkemény pocak, vizelési, és székelési ingerrel megfűszerezve, meg némi derékfájással ). Elsőnél elkezdtem kinyilni is, a másodikat nem tudom, mert azóta nem vizsgáltak, de szerintem akkor is ez történt.


Ez már a második babám, elsővel sokkal többet kínlódtam terhesség alatt, ötödik hónaptól vizesedtem, sokkal előbb jöttek az izületi fájdalmak is, és ötödik hónaptól voltak pocakkeményedéseim is. Viszont úgy megszültem, hogy nem éreztem semmit, ezért volt most fura ez a két jóslófájás, mert az első szülésemnél mégcsak hasonlót sem éreztem.

2011. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37. héttől. Elviselhetetlen vizesedés, fáradtság, fájt a derekam, a hátam, nehezen mozogtam a korábbihoz képest.
2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kudos ***** válasza:
kb 34
2011. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37. héttől. Akkor fektettek be májfunkció miatt. Igazából csak az unalom miatt volt már nehéz a vége, mert befektetés előtti napon pl 3x másztam fel a 3. emeletre és ez a második trimesztertől így volt naponta. Szülés előtti nap még vígan hazautazgattam a kórházból. De igazából max a pocak súlya, és a gyomorsav miatt nevezném számomra terhesnek azt a két hetet.
2011. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!