Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttatok már ilyet? Kép lent!

Láttatok már ilyet? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]



Annyira meglepődtem! Most találtam googleben a képet. Ilyen komolyan tapasztalható, hogy bizonyos testrészek ennyire "átütnek a hason"? Nekem nincs még gyerekem, épp csak babás képeket nézegettem, de ez olyan hihetetlen, de emellett állati aranyos :) Nektek volt ilyen?


2011. ápr. 4. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem láttam ilyet,de nagyon cuki:)))
2011. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez már régi kép, körbejárt párszor a neten, szerintem ez kamu, ilyen nincs. Nagyon vékonynak kéne lenni a méhfalnak + semmi zsír ne legyen + a bőrnek is olyan vékonynak kéne lennie, hogy ilyen aprólékosan látszódjon a kicsi láb meg az ujjak.
2011. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen láttam ezt a képet, vicces oldalakon főleg, de ilyen nincs, ez kamu
2011. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A francba, akkor nem reménykedem ilyen élményben :D Bár ha valóban vékonyka szervek kellenek hozzá,akkor jobb is,hogy nincs ilyen :)
2011. ápr. 4. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan :) Van, hogy viszont annyira kinyomja magat, hogy a pocak rendesen felemassa valik, es ha elkezded simogatni, odabujik. :) Baratnom pedig arrol meselt, hogy a vege fele mar meg tudtak fogni a pocin keresztul a kis sarkat :) Van eleg elmeny lathato kislabfej nelkul is :))))

30 hkm

2011. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Photoshop. :)


Amúgy enélkül is nagyon cuki, és fantasztikus élmény egy baba a pocakban!

Bár lábakat nem láttam, de a hasam úgy hullámzott, mint a tenger, úgyhogy azért produkálni tudják ám magukat odabent! :)

2011. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Állati :) Nincs most kismama ismerősöm így nem tudok faggatózni. Anno volt,aki azt mondta bár már kint lenne, volt, aki szerint nagyon jó mikor bent mozog. Én ezt mindig úgy képzeltem el, hogy fáj, ahogy mocorog, mert biztos feszít és nyom, de ilyet még nem hallottam senkitől. Nagyon kíváncsi vagyok,hogy mihez lehet leginkább hasonlítani a terhesség élményét, mert maga az információ szerintem kevés, úgyis tapasztalattal válik el a dolog :) Boldog babavárást nektek és köszönöm, hogy írtatok :)
2011. ápr. 4. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is kamu a kép.

Én kétszer élhettem át ezt a csodát,bárcsak lehetne még részem benne...!Kívánom minden nőnek,hogy boldogan élje meg a babavárást,az édesanyává válást!!

Kevesebb abortusz és állami gondozott gyerek lenne!

2011. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is photoshop, de pl. az én magzatom ma 28+3 hetes és azzal bohóckodik, hogy mikor tanulok az ágyban fekve(államvizsgákra készülök), a könyvet mindig lerugdossa a hasamról, és az előbb pl. kinyomkodta a kis tappancsát, mikor megcirógattam kintről, jól belém rúgott:D

Amúgy vannak mozgások amik fájdalmasak, de alapvetően nagyon jó érzés, hogy mocorog odabent. Meg főleg az a legjobb, hogy ez még annyira csak az enyém:D Csak én tudom mikor mocorog, mikor csuklik, mikor szundikál..

2011. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is nemrég láttam ezt a képet. El is gondolkodtatott, de szerintem is kamu. 4 terhességet hordtam ki de ilyet nem láttam. Igaz olyanokat tudtak művelni bennem, hogy csak na, de azért ilyet nem. Olyan volt nálam is hogy a kis sarkát vagy kezét ahogy kinyomta azt láttam, vagy a fenék.

De egy biztos, mikor mocorog benned egy kis élet, az egyik legcsodásabb dolog a világon. :)

2011. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!