Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttatok már ilyet? Pozítiv...

Láttatok már ilyet? Pozítiv teszt?!

Figyelt kérdés

Mivel a menszim más volt a mekszokottnál de volt vérzésem, igy gondoltam ellövök egy tesztet most délután. A hőm 36,5 és az alaphőm is ennyi. Én azt nem értem, hogy akkor miért nem ugrik meg a hőm?!!!:O


[link]


2011. márc. 24. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2011. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és gyorsan keresd fel az orvosodat a vérzés miatt.
2011. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy korai az öröm, ha a hőd már leesett az alapra, és vérzel is, keress fel egy orvost.
2011. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az első időkben vannak olyanok, akiknél jelentkezik vérzés, barnázás. Mindenképp menj orvoshoz! Láttam már ilyet, azt hiszem egész pontosan 4-et. Négyszer teszteltem, mikor pozitív lett a tesztem. :))) Ez a teszt pozitív szerintem. Főleg hogy délután csináltad. Irány az orvos, mert ha esetleg mégsem Baba, akkor valami oka biztos van a pozitív tesztnek. Ha biztosra akarsz menni, reggel csinálj még egyet, mert lehet, hogy esetleg csak hamis pozitív lett. Nem tudom, hogy tervezett-e a Baba, így hát csak annyit írnék:


Sok sikert!

2011. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tervezett :) kedvs valaszolo a 4 embernel mindegyiknek acsony volt a hoje?
2011. márc. 24. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!És szerintem is minél hamarabb keresd fel az orvosod!
2011. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18:11!


Harmadik vagyok, lehet hogy virágnyelven írtam, de csak azért mert nem akarok feleslegesen pánikot kelteni. De lehet, hogy így meg nem volt világos. Nem az a kérdés, hogy pozitív-e a teszt, mert egyértelműen pozitív, hanem az, hogy megvan-e még a baba... Kérdező vérzik, és a hője is visszaesett. A HCG 1-2 hétig ürül csak ki a szervezetből...

Szívből kívánom, hogy ne így legyen, hanem hogy a baba és mama is egészségesen növekedjen! Viszont orvoshoz el kell menni gyorsan, hogy ha kell, tudjon megtartó gyógyszert felírni.


Legjobbakat minden babavárónak!

2011. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

18:11 vagyok. Lehet rosszul írtam valamit, de Én teszteltem 4szer mire elhittem. :) Előtte egy hónappal viszont teszteltem egyszer (már akkor is próbálkoztunk), hiába lett pozitív, a másnapi már nem volt az. Pedig se görcs, se vérzés, se semmi nem volt. Ergo rossz volt a teszt.

Nekem ugyan emelkedett a hőm a sikeres hónapban, de nem lényegesen, talán csak 1-2 tized fokot az alaphoz képest.

Orvoshoz mindenképpen menni kell minél előbb, én sem írtam sehol, hogy ne.

Kedves kérdező!:) Gratulálok és sok sikert!

2011. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem esett le a hőm,irány a doki,a vérzés miatt.

Volt egy vetélésem,a teszt még 10-12 nap múlva is + volt.

Reméljük a legjobbakat!

2011. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem emelkedett a hőm, majdnem alaphőm volt amikor elmentem orvoshoz és vérből igazolták a terhességet. A hőből erre ritkán lehet következtetni, lehet később ugrik meg mint ahogy én is jártam, úgyhogy menj nyugodtan dokihoz!

Boldog babavárást!

2011. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!