Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek volt veseköve a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy 8 mm kövem volt az uráterben hál isten a terhesség alatt és utána 3 hónapig nem okozott panaszt.

Viszont begörcsölt és azóta túl vagyok egy zúzáson..

2011. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 37. hetet töltöttem ma és iszonyat vesegörcsöm van nemsokára indulunk a kórházba!Tegnap is bementünk mert reggel vért pisiltem mint a paradicsomlé olyan volt!Ma meg még a görcs is!És meg akartam kérdezni mit csinálnak ilyenkor!
2011. ápr. 4. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A terhesség 30. hetében nagyon véres vizelettel kerültem kórházban. Valami csúnya bakteriális fertőzést is kimutattak......egy hétig voltam bent. Miután hazajöhettem kb. 1 hétre rá egy szerdai napon reggel 8-kor "megszültem" egy hatalmas vesekövet. Majd délután 2-kor megint elkezdett szúrni, és jött mégegy kő. Nagyon dúrván szenvedtem. Este 9-től éjfélig pedig a harmadikkal kínlódtam. Nem volt vesekő zúzásom, tehát ez három kő, különböző kő volt, és tényleg marha nagyok voltak.

Ezek után nem volt semmi problémám, de majdnem mondhatom, hogy dúrvább volt ezeket kinyomni, mint a Lányomat.

2011. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd írj kedves kérdező, hogy hogy vagy, bár szerintem sajnos a kórházban tartottak téged. Sajna ez nem játék márcsak a terhességi heteidet tekintve sem. Jobbulást!

második voltam

2011. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!