Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járnátok így továbbra magánren...

Járnátok így továbbra magánrendelése?

Figyelt kérdés
Dokim nagyon hamar "lezavart",kb.10 perc alatt nézett méhszájat ami 1 perc kb,a babát uh-n 5 percig,közbe mondta,hogy siessek mert még sokan vannak....Ti mennyi ideig vagytok bent?
2011. ápr. 4. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
na nekem ilyet mondana egy fizetett orvos akkor látna utoljára!
2011. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
gondolom nem kis pénzt kér el...ilyen viselkedést én sem tűrnék.van doki száz másik.én például 5 hónaposan váltottam orvost
2011. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Ha nem vagy elégedett válts. Ne gondolkozz rajta. A pénzedért valószínű találsz olyat, akiben jobban megbízol vagy azt érzed, hogy jobban figyel rád.

Én is így voltam vele.

2011. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Engem soha nem tessékelt ki a doki,de szerintem negyed óránál többet max 4d-nél töltöttem benn...Ebbe méhszájvizsgálat,uh, beszélgetés benne van...37 hetes vagyok,nem is igényelek többet,mindent megnéz,mindent elmond ennyi idő alatt is...

Egyébként ha nem vagy vele elégedett,akkor válts...

2011. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát én tuti váltanék... Ez nagyon felháborító!!!!


Én sem vagyok 100%ig megelégedve a dokimmal, szintén magánban járok, de itt van vagy 5 doki összesen, szóval nincs nagy választék, és így szüléskor utána találkozni a régivel nekem kellemetlen lenne. Így maradtunk nála. Na de azért ilyen kitessékelés nem volt. Nem is kell várni másfél órát. Kb ez az egyetlen oka, hogy magánra járok, hogy menjen rá a fél nap. Ugyanis itt szüléshez már nem lehet dokit fogadni... Az van, aki van...

2011. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Gondolom voltál már nála párszor. Eddig hogy viselkedett? Mindig gyorsan "lezavart"? ha eddig is voltak fenntartásaid vele, akkor tényleg keress másik orvost.

Ha ez volt az első ilyen alkalom, talán elnézném neki, főleg mert sokan voltak.

Igaz, azt sem értem, hogy miért nem ad időpontot, és akkor nem torlódnak össze egy csomóan.

2011. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most először voltam nála terhestanácsadáson
2011. ápr. 5. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!