Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járnátok így továbbra magánren...

Járnátok így továbbra magánrendelése?

Figyelt kérdés
Dokim nagyon hamar "lezavart",kb.10 perc alatt nézett méhszájat ami 1 perc kb,a babát uh-n 5 percig,közbe mondta,hogy siessek mert még sokan vannak....Ti mennyi ideig vagytok bent?
2011. ápr. 4. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Még az sztk rendelésen is bennt vagyok negyed órát uh-n és jó 10 percet a dokinál..


szerintem iszonyat kevés!

2011. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha havonta jársz és minden rendben, mit szeretnél még? Én kb 15-20 percet vagyok bent, de a vizsgálat nálunk sem több. Annyi, hogy szoktunk erről arról beszélgetni mert a férjem is mindig jön.


Bár valóban "kitessékelnie" azért nem kellett volna..


20+6 hkm

2011. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért sietett... Ha szülésre hívták éppen, akkor természetes, hogy igyekezett lezavarni, bár ebben az esetben illik szólni, hogy esetleg menj máskor, mert most nincs ideje (én egyszer így jártam).

Egyébként én volt, 30-40 percet is bent voltam. Türelmesen válaszolt minden kérdésemre, alaposan elmagyarázott és megnézett mindent. Igaz, volt olyan is, mikor nagyon hamar végeztem, de akkor nem volt nekem sem semmi kérdésem, csak megnézte, hogy minden oké-e.

2011. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Te érzed, hogy kapsz-e kellő figyelmet azért a pénzért, amit kifizetsz. ha nem, akkor válts.
2011. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mivel eddig semmi panaszom nem volt a terhességem alatt,ezért én is kb.15 percig szoktam bent lenni.Szintén méhszájvizsgálat,az le-fel öltözéssel,vizsgálattal együtt vagy 3 perc,illetve uh 5 perc,meg kiskönyvtöltögetés.

Kitessékelnie viszont tényleg nem kellett volna.Nekem is úgy tűnt a múltkor hogy picit hamar le akart zavarni a dokim,szerintem sietett,zavart picit,de nem szóltam.

2011. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem hívták szülésre,egyszerűen csak sokan voltak nála de abba én is benne voltam, így vártam a soromra másfél órát.Szerettem volna 4D-S fotót a picimről amire rávágta,hogy az sajnos nem lehetséges mert sokan vannak.Holott előttem volt egy kismama aki 4D -re jött..De a pénzt természetesen elkérte...Más kismamák akik előttem voltak sokkal több időt voltak bent.Nem irigykedem csak bánt hogy ilyen velem a dokim.:(
2011. ápr. 4. 16:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha még kicsi a terhesség nem csoda...ahogy halad előre egyre többet kell foglalkoznia a kismamával, több dolgot kell nézni, és több a kérdés is. nekem már a bokámat is vizsgálja hogy nem vizes-e. az elején még egy petezsákon meg embrión nem sok nézni való van a dokinak..de később már mindenét mérik, nézik a babának.
2011. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te hány hetes vagy?

2011. ápr. 4. 17:09
 9/17 anonim ***** válasza:
az én dokim 25 percet foglalkozik mindenkivel.kórházban és magánrendelésen is általában.válaszol minden kérdésemre,nem sürgetett soha.nekem sem tetszett volna,ha így ,,lezavarja,, a dolgot
2011. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok,szerintem már elég sokat tud nézni a babán......
2011. ápr. 4. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!