Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleg ennyitől elkaphattam...

Esetleg ennyitől elkaphattam a toxot?

Figyelt kérdés
Egy éjszakát töltöttem egy olyan lakásban, ahol kéthetes pici cicák, és az anya macska lakik.Szerintetek ennyi idő alatt elkaphattam tőlük bármint is???? 21 hetes kismama
2011. ápr. 3. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem cseréltél almot, akkor nem. Nekem is van cicám, a terhességem alatt is volt, most 14 hónapos a lányom, jelentem semmi baja.
2011. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem cseréltem...:):):) Köszönöm!!!!
2011. ápr. 3. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kaphatad el, de a toxoplazmózis nemcsak macskák által terjed.
2011. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nincs jelentősége, hogy 10 percet vagy fél évet töltöttél együtt a macskákkal. Ha terjesztik, akkor azalatt is elkaphattad. Nem voltál még toxoplasma szűrésen? Lehet, hogy már átestél a betegségen és akkor nem kell izgulnod!!
2011. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, még nem voltam szűrésen. Sima vérvételre küldenek csak, úgy szűrik???Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 4. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem a nőgyógyász utalt be TORCH szűrésre. Itt nézik, hogy átvészeltél-e toxoplazma fertőzést (állítólag a legtöbb vidéki ember túlesik rajta gyerekkorban), jelenleg van-e a szervezetedben ilyen fertőzés, nézik, hogy voltál-e rubeolás plusz még nem tudom hogy mit, valami még van. Beszélj vele, ártani nem árt, ha meg túlestél ezeken, akkor egy esetleges újabb terhességnél már tisztába leszel vele.
2011. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként sima vérvétel.
2011. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még annyi, hogy ingyenes vagy fizetős a vizsgálat??
2011. ápr. 5. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyöngyösön ingyenes (lehet, hogy mindenhol az, nem tudom pontosan).
2011. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!