Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+6 naposan afp vizsgálattal...

Szunyabt kérdése:

16+6 naposan afp vizsgálattal el vagyok késve?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve, sőt!! Nekem azt mondták, hogy betöltött 16. héten kell menni, mert akkor sokkal pontosabb az eredmény. Sok ismerősöm pont 16 hetesen ment, vagy kicsit előbb és újra meg kellett ismételni a vérvételt, mert rossz lett az eredmény. Szóval pont időben vagy. Én is 16 hetesen mentem, de én még várom az eredményemet.
2011. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 16+4 naposan megyek.
2011. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A saját dokim szerint sem vagyok elkésve, viszont tegnap aki adta a beutalót lehülyézett hogy mért nem csináltattam még meg meg hogy el vagyok késve és az én hibám lesz ha beteg babám születik. Nagyon bunkó volt sírva jöttem ki tőle.
2011. márc. 31. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne hagyd magad. Milyen jogon hülyéz le, nem neked kell ezt tudnod, hanem az orvosodnak. Röhej. És felháborító.


Ne aggódj, nem lesz beteg babád, csak vannak ilyen ideggyengék akiknek ez a szórakozásuk, hogy ijesztgetik az embert.

2011. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Remélem nem találkozok több ilyen bunkóval.

Ezentúl csak akkor megyek tanácsadásra a kórházba ha az én orvosom az ügyeletes.

2011. márc. 31. 13:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma lett meg az eredményem 1,29 a dokim azt mondta,hogy ez teljesen jó szerencsére.
2011. ápr. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!