Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esett-e valaki teherbe nagyon...

Esett-e valaki teherbe nagyon hamar az első gyerkőc után? Úgy hogy a baba csak 3-4 hónapos volt?

Figyelt kérdés

Mik az előnyei, hátrányai az ilyen kicsi korkülönbségnek? Mik voltak a nehézségek?Ha a nagyobbik szopizott, elválasztotta magát a terhesség miatt?

Előre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 31. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

19:48-as vagyok, köszi a válaszokat :)


Kedves kérdezőnek: tarts ki, nekem az első néhány hét borzasztó volt, iszonyúan lefárasztott a szoptatás, meg egyáltalán az első babával is 13 órákat aludtam az elején,amiről most csak álmodtam.

Most már sokkal, de sokkal könnyebb, pedig ugyanúgy szoptatok, csak elmúlt a durva fáradtság :). szóval kitartás és gratulálok a babához :)

2011. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszokat,a biztatást meg különösen.

Azt hiszem az információkon kívül arra is szükségem van:-)

most elég sötéten látom a dolgokat, de talán a család segítségével sikerül...

mindenesetre most próbátam az almapüré kóstoltást, ha már a tápszer nem kell neki. hááát- a földön, a hajamban, a ruháját, az arcán több van mint amennyit lenyelt:-)

2011. ápr. 1. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!