Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba méretei kb 2 héttel...

Ha a baba méretei kb 2 héttel nagyobbak, mint a tényleges terhesség, akkor lehet, hogy két héttel hamarabb várható?

Figyelt kérdés
Kedden kezdtem a 28. hetet, de a hétfői uh-on azt írták a papíromra, hogy 29-30 hetes terhesség. A szülés időpontját a doki nem hozta előbbre, az maradt a máj 19. De a 4D-n azt írták, hogy szülés várható időpontja máj 12. Akkor most mi van? Nem igazán értem, és a dokit elfelejtettem megkérdezni erről. És csak ez miatt nem akarok megint elmenni.
2009. febr. 26. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

általában az van, hogy a 4D ultrahangon az ideális 3500 grammhoz képest számolják ki a baba ideális születési időpontját a baba méretei alapján.

tehát az a dátum csak azt jelzi, hogyha ilyen ütemben fejlődik, akkor a 3500 grammot arra a dátumra fogja elérni. de igazábol ez ugye sokmindentől függ, mert nem biztos, hogy egyrészt olyan ütemben fog fejlődni, másrészt meg az sem biztos, hogy pont 3500 grammal fog születni. irányadás az egész, nem kell neki túlzott jelentőséget tulajdonítani. :) remélem segítettem.

üdv, 38 hetes kismama

2009. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kedden leszek 28 hetes! De nekem a szülés időpontja máj. 26. kezdetek óta, és nem is változott még most sem.

Lesz még időd rákérdezni, hogy mikorra készülj, legközelebb ha mész orvoshoz.

Sok boldogságot!

2009. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ut. vagyok. Bocsi, elnéztem, Te most kezdted a 28-at, én majd jövő héten. :)
2009. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát.

Elég érdekes, hogy ilyen fejlett technika mellett még mindig nem biztosak egyes dolgokban az orvosok. Nálunk még abban sem biztosak, hogy fiú lesz! :) Na majd kiderül minden egy pár hét múlva, már nincs olyan sok hátra.

Mindenkinek boldog pocakos hónapokat kívánok

2009. febr. 26. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!