Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászomnak most születe...

A nőgyógyászomnak most született kisfia? Megajándékozhatom egy kis ajándékkal?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam: [link]


Csak nem tudom mit fog most már gondolni rólam, mert a legutóbbi 8 hetes ultrahangra egy desszertet vittem neki annak jeléül, hogy megköszönjem azt, hogy 1 év sikertelen próbálkozás után az ő segítségével sikerült a baba.


Szerintetek megajándékozzam egy ilyen képkerettel?


2011. márc. 30. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én kicsit túlzásnak tartanám, elég szóban gratulálni szerintem...
2011. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnék semmit, hacsak nem baráti a kapcsolat. Szóban gratulálnék.
2011. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen kapcsolatban vagytok...én az enyémmel tegeződő,nem csak szimpla orvos-beteg kapcsolatban(magán dolgokról is szoktunk beszélgetni).Szóval a mi kapcsolatunkba beleférne.
2011. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:csajszi,3 gyereke van(már nagyobbak).
2011. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a mi kapcsolatunk csak simán orvos-beteg :) De akkor ezek szerint ez már túlzás lenne :) Nem baj, akkor majd megveszem magunknak :D
2011. márc. 30. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!