Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szóltam a nögyógyászomnak...

Szóltam a nögyógyászomnak hogy nála szeretnék majd szülni! De sajnos lehet hogy nemtudunk annyi pénzt össze szedni és nem szeretnék beégni! Most mit csináljak? Mondjam neki hogy mégsem akarok nála szülni vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán mond neki,h meggondoltad magad.Vagy ne mondj neki semmit.Csak hagyd a francba,és ne járj hozzá rendelésre.Gondolom eddig sem magánrendelésére jártál.

Én ügyeletesnél szültem,és semmiben sem szenvedtem hiányt.Ugyanúgy bántak velem,mint a fogadott orvosos betegekkel.Hidd el,nem olyan nagy a szerepe a dokinak egy természetes szülésnél.Én konkrétan kevesebb,mint egy órát vettem igénybe az éjszakájából.Mindent a szülésznők intéztek körülöttem.

2009. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nyugodtan amikor megbeszélést tartotok akkor kérdezz rá a tarifájára és hogy adódtak gondjaid meg lehet e így és így oldani,és hogy ugy vállalja e mert ha nem akkor neked arra kell felkészülnöd. Én nagyon remélem nem anyira pénzéhesek mintaz néha hisszük róluk. Mindenképpen beszéld meg vele,az a legtisztább:D Boldog babavárást:D
2009. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanarra gondoltam,mint a harmadik válaszoló. szerintem kicsit hízelegj is neki,mond el milyen jó orvos és mennyire fontos lenne neked,h nála szülj,csak hát sajnos nehéz most nektek anyagilag,mond meg mennyit tudnál neki adni. Szerintem nem utasít vissza
2009. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy annyi pénzt. Akkor már megkérdezted, mennyi a tarifa? VAgy csak úgy tippelsz, mennyit kellene adni. Mert ha nem kérdezted, akkor nincs összeghatár, adhatsz 20-30-40 ezret. Persze, ha ez sem megy, akkor inkább beszéld meg vele, ha ragaszkodsz ehhez a dokihoz, ha meg nem, akkor menj a kórházi rendelésekre. (persze ha kis kórház, akkor úgy is össze fogsz vele futni, és előbb utóbb rá fog kérdezni, hogy miért nem mész, vagy mi van. Sőt még az is lehet, ő lenne pont ügyeletben a szülésednél, ezért jobb ha beszélsz vele).
2009. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A végén adsz neki annyit, maennyit tudsz.

Nem fog éhenhalni.

2009. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem elejétől magánrendelésre járok 4 hetente, ami 7000 ft/alkalom, s max 10 perc alatt lezavarja a vizsgálatot. Most a 35. héttől hetente kell járni, s fizetni, mert ott végzi a ctg-t. Legközelebbi alkalommal megkérem ha rámjön a szülés jöjjön be, de én nem kérdezek rá hogy mennyit kér. Majd miután megszültem, átgondolom hogy is bánt velem, mennyit volt bent a szülésnél,s mennyit érdemel. Azt azért durvának tartom, hogyha egy órára bejön a szülés végére, azért adjam neki a magán rendelés 10X-esét. Ha végig ott lesz bent, akkor max kap 50-et, ha pedig csak a végére esik be, akkor 25. Már így is annyit ott hagytam magánrendelésen, hogy örüljön neki, az is jó kis órabér neki! Szóval szerintem ha kórházba jársz, menjél nyugodtan tovább hozzá, s majd a szülés után adsz neki annyit, amennyit tudsz.
2009. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!